Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kötelező lesz a korona...

Ha kötelező lesz a korona vírús vakcina akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Én nem tartom jó ötletnek egy kezdetleges vakcina beadatását tartok tőle sok helyen azt írják hogy kötelező lesz ti mit gondoltok erről? Ilyeneket hallani hogy jönnek a kényszer oltások szerintem az gyanús ha valamit ennyire beakarnak nyomni a szervezetünkbe.
2020. szept. 11. 07:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

10)

Mert az influenza se egy konkrét vírus.

Egyrészt több is van, másrészt folyamatosan mutálódik, magyarán a felszíne, amit fel tud ismerni a szervezeted folyamatosan másabb lesz. Az oltás egy-egy leggyakoribb szerotípust fed le, ami megtanítja az immunrendszered felismerni azt az adott vírust, de a többi másabb sajnos.

2020. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És vajon ezzel nem lesz majd ugyan így? :/
2020. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
49%

Benne van a pakliban, de ehhez ki kell ismerni a vírust, és ehhez még túl rövid idő óta van közöttünk.

Az influenza különösen hajlamos rá, főleg 2 felszíni antigénje van, ami alapján osztályozni szokták őket, és mutációra hajlamosak, a hemagglutinin és a neuraminidáz nevű, innen jön a H1N1, H5N1 és társaik. A koronavírusoknak S (spike) és E proteinjei vannak felszínen, ezeket kell a szervezetnek bemutatni vakcina formájában valahogy úgy, hogy az immunválaszon kívül más, esetleg károsító hatása ne legyen a szervezetre.

2020. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Köszi a magyarázatot :)
2020. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Ezt mondjuk érdemes elolvasni annak, aki nem akar mindenféle tévképzeteknek felülni akár egyik, akár másik oldalon. Vagy ha a közoktatásban biológia órán kicsit nagyobb hangsúlyt fektetnének az emberi szervezet, immunrendszer, kórokozók működésére, talán az egészségkultúra is kicsit jobb lenne nálunk, nem lennénk kb az összes, megfelelő életmóddal egyébként megelőzhető betegségben toplistások a világban.

2020. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
El is mentettem. :)
2020. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Én lehet hogy amúgy is beoltatnám magam, hát ha meg kötelező lesz akkor nincs mit tenni, beoltanak ha tetszik ha nem, mondjuk én annyira nem is bánom, ha biztonságos az oltás és tényleg védve vagyok de engem annyira nem izgat hogy kötelező lesz e mert ha az lesz úgyis beoltanak nemtudok mit tenni.
2020. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha kötelező lesz akkor nincs mit csinálni beoltanak és ennyi. Személy szerint aggódni fogok a mellekhatásain mert elég friss lesz a dolog, nem bízom benne emiatt.
2020. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azt írták mellékhatás lehet a daganatos betegség ez nem valami biztató
2020. szept. 14. 12:00
 20/21 anonim ***** válasza:
Meg valami súlyos gerincbetegségről is hallottam.
2020. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!