Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés

Az előző kérdésemben leírtam a problémám: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1069801..

Úgy döntöttem nem megyek suliba és inkább pihennék 2 napot, meg persze addig kikúrálnám magam itthon.

Viszont nem tudom, mit mondjak a dokinak, milyen indokból hívom fel.



2020. szept. 14. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rossz volt a kozerzeted, hanyingered volt, nem volt etvagyad, irjon ki legyenszives.

Igy koronagyanut elkerulod es megvan az igazolas.

De szerintem azert nem jatek a covid, a bnom egyik bnoje elkapta, laz es szimpla nathas tunetekkel meguszta, csak jobban fajt a torka mint szokott.

2020. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmondod mik a tünetek. Azt fogja mondani, ha pár napon belül nem tudod magadnak kezelni, akkor menj és megvizsgál, ha kell ír gyógyszert. Amúgy meg, ha pár nap alatt elmúlik, akkor menj igazolásért (ehhez is fel kell hívni, ad majd időpontot).
2020. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemfognak letesztelni nyugi. Nekem tipikisan minden tünetem megvan hétvége óta,aztmondta a doki felesleges a teszt... Kúráld magad és pihenj
2020. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!