Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az iskolámbam van egy igazolt...

Az iskolámbam van egy igazolt koronavírussal fertőzött! A hét folyamán három gyerek is rosszul lett, a hétvégén mennek ki hozzájuk a mentők. Ha nekik is pozitív lesz a tesztjük, ugye akkor már 4 fertőzött lesz a sulimban. Bezárják, akkor az iskolát?

Figyelt kérdés

(Év elején, azt mondták (tudomásom szerint), hogy ha három gyerek igazolt koronavírusos akkor bezárják az adott iskolát, ha csak két beteg van, akkor csak az osztályt küldik haza.)

Nagyon erős a gyanú, hogy az a három gyerek is fertőzött!



2020. szept. 19. 09:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#11 Most komolyan te néhány gyerekből ítélsz meg mindenkit??? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Szégyen vagy! Most elmondom neked én reggel 8-tól este 7-ig tanultm mindennap, volt, hogy 9-ig is! Kölünben is nem is örűlnék az online oktatásnak, mivel sokkal nehezebb volt! Ha akartam se tudtam volna lógni, nekem a tanárok élő videóhívást tartottak, azon keresztűl feleltünk, tartottak órát. Úgyanúgy dolgozatokat is írtunk, ami időre ment, meghatározott időpontban. Sajnos voltak, olyan gyerekek akik lesz@rt*k és csavarogtak, de nem szép megítélni valakit, úgy hogy nem is ismered! Szerintem gondolkoz el, mielőtt írogatsz bárkinek is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. szept. 20. 08:44
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
Ha csak a gyerekek tizede csavargott, akkor 200 ezren tojtak bele. Ezért nem jó az online. Rajtatok kívül mindenki, a tanárok is, károsnak tartották a távoktatást. Ők valószínűleg jobban tudják, mint a sok okoskodó, aki itt bizonygatja, hogy de ő aztán ott ült végig és isten bizony mindent megtanult és csalás nélkül megcsinált.
2020. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én nem okoskodok, csak a tényeket mondom! De úgy látom neked kicsi az agykapacitásod, hogy felfogod, amit írtam. Ezen kár is vitatkozni, mert úgysem fogod fel a dolgokat! Nézd meg a tanulmányi átlagaimat, félévkor (amikor iskolába jártam) az átlagom 4,82 volt, évvégén 4,79.
2020. szept. 20. 11:33
 14/23 A kérdező kommentje:

Áruld el nekem, hogy tudtam volna csalni felelésnél, amikor a kamerába kell nézni?


És dolgozatnál? Amikor időre ment, hogy lehetet volna csalni?


Én a helyedben szégyelném magamat, hogy ilyeneket írogatok!


De sajnos vannak ilyen emberek (mint te), akik mindenben csak a rosszat, a csalást és a negatívumat keresik, látják, ez nagyon szomorú. 🙁🙁🙁😥

2020. szept. 20. 11:39
 15/23 A kérdező kommentje:
Tehát, igen én ott ültem végig és mindent megcsináltam csalás nélkül!!! Nekem fontos a jövőm, a tovább tanulás! Kérlek ne ítélj el engem, úgy, hogy nem is ismeresz! És különben én sem örülök ennek a helyzetnek, hiszen az érettségire készülők. Én annak örűlnék a legjobban, ha minden vissza állna és elmenne ez a frány vírus!
2020. szept. 20. 11:44
 16/23 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek, hogy sok gyerek lógott, csavargott, lesz@rt* sajnos 🙁, de nem mindegyik!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 📖📗📘📙📕
2020. szept. 20. 11:48
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Na látod, csak sikerült kimondani, ugye nem is volt olyan nehéz?
2020. szept. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mit? Azt hogy sok gyerek lógott?
2020. szept. 20. 17:31
 19/23 A kérdező kommentje:
De mostmár elhiszed, hogy vannak olyan gyerekek is akik nem lógtak?
2020. szept. 20. 17:32
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy van egy ilyen kisebbség.
2020. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!