Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez influenza vagy koronavírus?

Ez influenza vagy koronavírus?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött, megnagyobbodott nyirokcsomók, orrdugulás orrfolyás nélkül, nehezebb legzes bar lehet az orrdugulas miatt. Ma reggel mar hoemelkedesem volt (tegnap még semmi). Fejfájás, gyengeség.

Köhögni nem nagyon köhögök, eddig is előfordult a cigi miatt.


Unokatesomnak hasonlo tunetei voltak hetvegen, naluk a suliban volt nem is egy igazolt koronas az elmult idoben es a fel iskola hianyzik. Naluk voltam a heten minden nap, meg mult heten is tobbszor 1-1.5 orakra. Nem voltak orvosnál stb.



2020. szept. 24. 07:15
A kérdező szavazást indított:
Koronás vgy
Influenzás vagy
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyik sem, csak nátha vírus, leginkább arra hajaznak a tüneteid, de ki tudja.
2020. szept. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

Egyertelmu, hogy a korona valoszinusege nagyobb.

De nem ertem hogyan lehetsz olyan felelotlen, hogy hozzajuk maszkalsz ha tudod, hogy a suli fele korona miatt hianyzik.

2020. szept. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Ma az influenzára is ráfogják, hogy vírus, de nem kezelik sehogy. Influenzás vagy, igyákl forró teát, feküdj le, izzadd ki magad és rendbe jössz
2020. szept. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan sajnos én se tudnám rámondani micsoda, hasonló tünetekkel mikor hívtam a háziorvost sima Coldrexet mondott, hogy szedjek... meg se vizsgált, mert hogy ilyen tünetekkel nem fogad a rendelőben, úgyhogy telefonon látatlanba vágta rá. Azóta is hol tök beteg vagyok hol jobban és nem tudom eldönteni elkaptam-e valamit vagy sem...

Mivel van, aki tünetmentes és nem mondanám tutira, hogy azért mert mondjuk ízeket meg szagokat úgy ahogy érzel, akkor ne lennél koronás. Ha nincs lehetőséged otthonmaradni vele, akkor figyelj azért oda, hogy másokkal a lehető legkevesebbet érintkezz, én akkor a családomat is maszkban látogattam meg, ha sürgősen valamiért össze kellett futnunk. Azzal biztosra megy az ember, ha azért elővigyázatos. Jobbulást neked! :)

2020. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!