Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam volna a COVID-ot...

Elkaptam volna a COVID-ot vagy lehet más is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hetek óta tartó mindennapos fejfájásom nem csillapodik. Most is hirtelen néha megfájdul. A napokban vettem észre, hogy hasmenésem és van pár napja tart. Néha érzem, hogy hevesebben ver a szívem, főleg a nyakamnál érzem. Most is elég sűrűn van hasmenésem. Ma volt kicsit magasabb a test hőm, 36.5 volt de ez a legtöbb ami volt eddig. De ez a folyamatos fejfájás nem akar megszűnni. Még nem köhögök vagy ilyesmi de néha mikor felébredek akkor utána egy darabig elég nehezen veszek levegőt. Meg elég sokat szédülökm és ma is felkeltem azt tök sápadt voltam. Szerintetke nálam lehet most kezdődik ez a korona vagy valami más is lehet? 23L



2020. okt. 5. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Más is lehet. A fejfájásnak is ezer féle oka lehet.
2020. okt. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fejfájás: “Nem csillapodik” - “hirtelen néha” - “folyamatos”. Ezek alapján nekem nem tűnik folyamatosnak. Gyógyszerre szűnik? Valószínűleg stressz eredetű tenziós fejfájás. A vérnyomást viszont jó volna megmérni, különösen a nyaki szívdobogásérzet miatt. Ha három hétnél tovább tart, érdemes orvost felkeresni.


Testhőmérséklet: 36.5. Tankönyvi normálérték.


Hasmenés: a gyomorrontás 3 napig is eltarthat. Ezek különféle fertőzések, amik maguktól elmúlnak. Ha a hasmenés 5 nap után is fennáll, vagy a széklet véres, esetleg láz jelentkezik, akkor érdemes orvoshoz fordulni.


Nehezen veszel levegőt: ha az orrod van eldugulva, orrcsepp segíthet. A COVID tünete a szaglás és az ízérzés átmeneti hiánya.


Szédülsz, sápadt vagy: folyadékpótlás, ha hasmenésed van.


Semmi sem utal COVID-19-re.

2020. okt. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napja faj a fejem folyamatosan es ilyen gyengeseg van rajtam minden este. De semmi laz, semmi mas tunet. Nem tudom mi ez de nagyon sok ismerosomnek faj a feje. Remeljuk nem korona. Engem csak ez a gyengeseg, izomfajdalom zavar, mert kb. Semmire nincs erom.
2020. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fejfajasra front van, hasmenes akarmitol. Testhod meg meg sem kozeliti a magasat, de nemhogy, a hoemelkedest sem
2020. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túlműködés is lehet. Ezek mind tünetei
2020. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!