Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Műtét után véralv.gatlót kéne...

Műtét után véralv.gatlót kéne szúrnom de tűfóbiam van, van rá lehetőség h valaki beadja(covid?)?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik családtag, ismerős, szomszéd, bárki.
2020. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Huuh hat igen, nekem is kellett anno. De nem birtam magamnak szurni...masnak batran, de magamnak fajdalmat okozni az oszton ellenes cselekedet, ezert blokkol az agyad is.


Kerd meg csaladtagodat, b.nöt, baratot, szomszedot stb.

2020. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk én másnak sem tudnám beadni...☺

Más meg nem tudja hogyan kell... A kórházban sem mutatták csak a vállam alá belevágták a karomba, nem is láttam milyen mélyre (hány mm).

2020. okt. 5. 11:08
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Nekem adtak egy kártyát amin rajta volt egy weboldal ahol volt oktatás arról, hogyan kell beszúrni

Nekem is a párom szúrkálta be

Bárkit megkérhetsz rá

2020. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A combodba is lehet. Úgy kell hogy megnézed hol nem fut ér. Aztán lefúlyod a fertőtlenítő sprayvel aztán az egyik kezeddel összeszorítod a bőrt és beszúrod a tűt. Ha erősen szorítod össze nem is fogod érezni. Lassan fecskedezd be hogy ne csípjen utána. Ha nagyon nem megy és be tudsz sétálni a háziorvosi rendelőbe akkor ott minden nap beadják. Ha nem tudsz bemenni kérd meg a nővért jöjjön ki egyszer és megmutatja hogy kell. Aztán már menni fog vagy neked vagy annak akivel élsz. Én is ezt csináltam mert nem volt aki beadja és nem voltam járóbeteg.
2020. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5mm mélyen elég és a combod felső részére gomdoltam középtájékra ott a leg érzéketlenebb a bőr.
2020. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És ne függőlegesen szúrd hanem oldalvást!
2020. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A dobozban leírás miért írja 90 fokos szögben? A háziorvos beadta az elsőt és ő oldalvást adta (a kórházban függőlegesen)

Ki érti ezt... 😒

2020. okt. 6. 14:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem mindig oldalvádt adtál be

Én is úgy csináltam. Túléltem :)

2020. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utananéztem, a patikai előretöltötteket 90 fokban kell. Remélem elég félcentire benyomni😕
2020. okt. 6. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!