Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt gyógyulok ki...

Mennyi idő alatt gyógyulok ki a koronavírus fertőzésből?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 hete betegedtem meg (korona)

Kb, nem volt súlyosabb tünetem, de még mindig nem teljesen jó a közérzetem, fáradékony vagyok

Mit tegyek? Van olyan, akivel előfordult ilyesmi?

16/F



2020. okt. 5. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Ha tesztelt pozitív vagy akkor tedd amit a háziorvosod mond.

Mikor gyógyulsz meg? Ez egy jó kérdés , kérdezd nyugodtan háziorvosod bármiről telefonon vagy messenegren. Szedj vitamint.

2020. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Azt olvastam valahol hogy a fáradtság hónapokig megmaradhat :/
2020. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
22%
Kérdezd meg a háziorvosodat és ami nagyon fontos nem menj emberek közé és csak akkor igyál ha feltétlenül szükséges.
2020. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Akkor igyon ha feltétlenül szükséges? Ha beteg valaki 2 liter folyadék/nap amire szüksége van. Mi ez a marhaság? Igyon minél többet.
2020. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2020. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

#4 gondolom alkoholra gondolt. :D


Egyébként ha 2 litert szükséges, akkor hát annyit igyon. Lássuk be, a hozzászólása pontos volt és egyben teljesen hasznavehetetlen.

2020. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

Akkor igyon alkoholt amikor feltétlenül szükséges? :D Az mikor van? 16 évesen pláne. :D

Egyébként a cikk alapján én már 1 éve alkaptam ezt a sz@rt. Olyan beteg voltam, hogy estem össze mindenhol. Kórházba is vittek, 1 hónapig beteg voltam és azóta fáradt vagyok. Ki sem derült mi bajom van....mondták valami vírus. :/

2020. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Állítólag nem kaphattad el pont 1 évvel ezelőtt, merthogy decemberben kezdődött ez a nyavalya Vuhan városában.
2020. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2020. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

9-es! Köszönöm az osztályzatot,de már elmúltam 30 éves! Szövegértelmezésemmel nem szokott gond lenni! Jó voltam irodalomból,ill.nyelvtanból.

Képzeld, nem kötözködésből írtam, hogy tavaly nem lehetett koronád! Az orvoshoz se mehetsz el,ha kis náthád van,nem nemhogy neked,a gyereket se vihetem be,mert csak ez a szutyog létezik modt,más betegség nincs! 4 évvel ezelőtt én is beteg lettem. De nagyon,előtte soha ennyire. 1 hónapon át köhögtem veszettül,attól féltem,hogy hamarabb beindul a szülés ,bordáim iszonyatosan fájtak a tüdőmmel egyetemben. Antibiotikum segített végül,úgyhogy azt hiszem nem vírus volt a hunyó,mivel az antibiotikum nem hat a vírusokra.

De most viszont a koronától mindenki tart, nem tudni mennyire "üti" ki az embert. Kire hogyan hat?! A 70-es években először jelent meg a covid. Állatoknál jeletkezett. Akkoriban milyen érdekes,hogy az emberen nem ütközött ki a kór.🤔

2020. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!