Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem fog a háziorvosom egyből...

Nem fog a háziorvosom egyből zárt osztályra küldeni, ha elmondom neki, hogy mostanában gyakoriak a pánikrohamaim?

Figyelt kérdés

Félek elmondani neki,mert tartok attól, hogy bezáratna valahova.

De nagyon kellemetlen, hogy mostanában a munka rovására mennek ezek a rohamok. Akaratomtól függetlenül elkap a légszomj aztán valami sírógörcs szerű dolog amit igazából nem tudok hovatenni. Majd 5 perc múlva elmúlik.


2020. okt. 7. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Járóbetegként a pszichiátriára ad majd beutalót. De igazából ki is kerülheted mert beutaló nélkül is fogadnak csak időpontot kell kérni ott ahova területileg tartozol. Zartosztályhoz ennél jóval több kell. Ön vagy közveszelyesség. Ne aggódj.
2020. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy megy az,ha nem vagy közveszélyes akkor nem vitethet be. Egyébként nekem a pszichiáterem anno felajánlotta,hogy pánik és szorongás miatt feküdjek be. NEM elzárva,hanem egy sima kórterembe mert ott gyorsabb a kezelés és gyógyszerbeállítás is könnyebb a felügyelet miatt,tehát sima jó tanács volt. Nemet mondtam ,mert megtehetem,és te is hisz van jogunk,de erre nem lesz szükség nyugi :) Menj el mihamarabb mert ez sajnos csak rosszabb lesz.
2020. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%
A fenti kérdést azért ne tedd fel neki is, mert akkor viszont lehet, hogy beküld.
2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!