Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Maximum 10 másodperces beszélg...

Maximum 10 másodperces beszélgetés alatt el lehet kapni a COVIDot?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg a szomszédomról, hogy pozitív. Nem érdekli, jár-kel. Pár napja beszélgettem vele pár mp-ig. Nem köhög. De panelban lakunk, közös folyosón, közvetlenül egymás mellett. Ez mennyire veszélyes így?
2020. okt. 12. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10 np alatt nem valószínű, főleg ha nem álltatok túl közel egymáshoz, nem köhögött, tüsszögött rád.
2020. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Fene tudja. Valaki elkapja valaki meg egy jaztarzásban sem kapja el. Minden esetre élküldeném nagyon messzire ha covidos és maszkál pláne maszk nélkül. Fel is lehet jelenteni.

Én maszkban mennék a lépcsőhában amíg ez tart

2020. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy állítólag szemen keresztül is el lehet kapni.

Mindenesetre nem örülök neki. Legalább egy maszkot felvehetne.

2020. okt. 12. 14:23
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Konkrétan az életedet veszélyezteti. Az hogy maszkot sem vesz mindennek a teteje. Ha kint van az ajtaján a vörös cetli minimum hogy szólsz a közösképviselőnek. De én feljelenteném mert bárkit megfertőzhet és lehet vaalaki korházba kerül valaki meg csak hetekre otthon ragad és emiatt anyagi kár éri mert a betegsuabi alatt alig kap fizetést. Nem olyan jó móka ez.
2020. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs kinn cetli sem. Állítólag még vár valami döntésre. De ez hülyeség, mert a vírus meg nem vár..
2020. okt. 12. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ordítsd le a fejét, hogy dupla maszkban mászkáljon ha nem bír magával és gumikesztyűben. Én biztos ezt tenném. Ha megfertőzne meg feljelenteném egészségkárosításért. Meg is nyernéd mivel tudja hogy gond van és maszkot sem vesz.
2020. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul a kórházban dolgozik. Ha legközelebb találkozunk, megmondom neki, hogy szíveskedjen felvenni maszkot.
2020. okt. 13. 13:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy tűrőképességed van.
2020. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megedzett az élet...
2020. okt. 13. 23:16
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert biztosan ő fertőzte meg. De buták vagytok istenem. Majd amikor rájön az emberiség,hogy saját magukat cseszték tönkre...

Biztosan pofánröhögném a szomszédomat ha feljelentene mert beteg lett én meg maszk nélkül voltam az otthonomban.

Parás vagy,ezért fogsz majd mindent bekepzelni. Én vendéglátásban vagyok,itt lakik egy idős bácsi is a két szintes házban,semmi baja,mindig közel mer jönni,mert nem néz tvt,és nincs beszarva. Ha fosol,minek mászkálsz? Nehogy már a te félelmed miatt más szabadságát korlátozd. Ülj otthon, aztán rettegj mikor kopog a viruska.

2020. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!