Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem agydaganat?

Ugye nem agydaganat?

Figyelt kérdés

Sajnos rendkívül stresszes életem van. Nem volt rám eddigi életemben jellemző a fejfájás, most viszont egy hete fáj a tarkómnál, vagy a fejem tetején, és rettentő feledékenynek vélem magam.

Elfelejtek szavakat, elfelejtem ha néha valaki mond valamit, mondjuk egy időpontot. Néha cseng a fülem is és két napja hányingerem is van. Alvászavarom van. Valamikor aluszékony vagyok és egész nap alszom, máskor meg magamtól felkelek hajnalban és délután is van hogy alszom ilyenkor. A hangulatom változékony. A minap vérvétel után a kocsiban nagyon hányingerem lett, de miután hazaértem, megszűnt.

Fontos még rólam tudni, hogy nagyon keveset iszom. Hipochonder is vagyok, ezt elismerem, épp ezért nehéz elvonatkoztatni.. Hipochondria ellen esetleg van valami módszer? Szeretnék leszokni valahogy, mert folyamatosan mérgez.



2020. okt. 17. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyen kérdéseket végig se olvasom, annyira komolytalan.
2020. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű fejfájást alváshiány okoz, meg ha nem iszol elég vizet. Aludj többet, igyál többet. Meg ne csak pálinkát.
2020. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz agy is kene, inkabb kzeltesd a hipochondriadat.
2020. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mennyi rosszindulatú ember van... Ahelyett, hogy érdemben magyarázatot adnának, degradálják a másikat. Köszönöm szépen a 2. kommentelőnek a normális választ!!!! (Nemhogy pálinkát, semmilyen alkoholt nem iszom.:))
2020. okt. 17. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Elkerülhetted volna ha normálisan fogalmazod meg a kérdést.És ha most rákérdeznél, hogy miért mi a baj a megfogalmazással? akkor inkább tényleg hagyuk.
2020. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Normálisan fogalmaztam. Saját szegénységi bizonyítványod, hogy nem tudsz normálisan válaszolni.
2020. okt. 17. 09:59
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ugye nem agydaganat?"

Gondolkozzál hülye gyerek.

2020. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki, "hülyegyerek"! Nagyon intelligens lehetsz...
2020. okt. 17. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért sok mindent elmond a közösségről hogy ilyen válaszokat kapsz. Szánalmas.


Na de szerintem ha nagyon félsz menj el orvoshoz, agydaganat ritkán okot fejfájást. Szóval egy telefon a dokihoz. Probalj meg napi 2Liter vizet inni. Valahogy felejtsd el a gondolataidat arról, hogy agydaganatod van , mert nagyon kicsi az esélye.:)

2020. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fel nem tudom fogni, hogy mennyi rosszindulatú ember van...Név nélkül nem biztos, hogy ennyire vagányak lennének.


Köszönöm szépen a segítséget és a normális választ! Igyekszem betartani azt a 2l folyadékot. Ment a like!:)

2020. okt. 18. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!