Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nem agydaganat?

Ugye nem agydaganat?

Figyelt kérdés

Sajnos rendkívül stresszes életem van. Nem volt rám eddigi életemben jellemző a fejfájás, most viszont egy hete fáj a tarkómnál, vagy a fejem tetején, és rettentő feledékenynek vélem magam.

Elfelejtek szavakat, elfelejtem ha néha valaki mond valamit, mondjuk egy időpontot. Néha cseng a fülem is és két napja hányingerem is van. Alvászavarom van. Valamikor aluszékony vagyok és egész nap alszom, máskor meg magamtól felkelek hajnalban és délután is van hogy alszom ilyenkor. A hangulatom változékony. A minap vérvétel után a kocsiban nagyon hányingerem lett, de miután hazaértem, megszűnt.

Fontos még rólam tudni, hogy nagyon keveset iszom. Hipochonder is vagyok, ezt elismerem, épp ezért nehéz elvonatkoztatni.. Hipochondria ellen esetleg van valami módszer? Szeretnék leszokni valahogy, mert folyamatosan mérgez.



2020. okt. 17. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért ez már szégyen hogy valaki ilyeneket ir de komolyan..

Ráadasul ugy hogy nem is ismerik a kérdezőt

Látatlanban,vagy csak keménykedtek vagy nagyon rossz sorsú emberek vagytok akik vissza akarják adni amit kaptak az élettől

2020. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!