Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire a hátam?

Mitől fájhat ennyire a hátam?

Figyelt kérdés
Már több hete fáj a hátam és a derekam együttesen, az elején csak hébe hóba néha fájt egyszer ez, egyszer az. El is mentem orvoshoz, elküldött gerinc röntgenre, kiderült, hogy mérsékelt izületi kopásom van.. Nem kaptam rá semmit, azt mondta az úszás jó rá, de ugyebár én úszni nem tudok. Innentől rosszabb lett, nekiállt fájni a hátam, és a bal lapockám mellett találtunk egy érzékeny pontot.Nem tűnik csomónak, csak egy sima izomnak, viszont szerintem onnan indul ki az egész, néha a bal kezem is bezsibbad. Elmentem megint orvoshoz, annyit mondott nekem, hogy az ember 20 éves kor felett már kopik, kenegessem dologittal. Hát, már hétvége óta nagyon szenvedek, ma már hajnalban is felébredtem a fájdalomra. Használtam speciális párnát is, de nem hiszem hogy a fekvéssel lenne gondom...Kenegetjük 3 féle kenőccsel, flektort iszom, de csak enyhíti a fájdalmat, el nem tűnteti. Holnap próbálkozom meg egy másik orvossal, de ha addig valakinek lenne valami jó ötlete, hogy mi lehet ez, nagyon hálás lennék. Köszönöm előre is. 22/L

2020. okt. 21. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pedig én nagyon kíváncsi vagyok ;)
2020. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Vótá má a dokiná?
2020. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor írod ide még azt a kérdést ki?
2020. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13.nem tudom kire gondolsz, de ha ram akkor en most eloszor. Ha nem akkor bocsi.


Voltam dokinal, kaptam 3 gyogyszert, 10 napig szedhetem, aztan menjek gyogytornara. Semmi konkretat nem mondott, de legalabb tudom mitol lehet jobb. Viszont kepzeljetek, valamitol bepirosodott az egesz fejem 😂

2020. okt. 23. 00:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod mennyi?
2020. okt. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!