Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a kötelező maszkviselés...

Ha a kötelező maszkviselés megvéd a koronavírustól, akkor miért terjed mégis ilyen nagymértékben ez a betegség?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 09:19
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
61%
A sparban ha kértél pár hétig adtak ingyen maszkot. Lehet még most is adnak. Nekünk munkahelyen is adnak. Igaz nem naponta újat de lagalább ffp2est.
2020. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
41 nek. Valószínűleg a Sparnak kéne megoldani a járványt. Nem is értem miért nem adnak ingyen maszkot mindenkinek...
2020. okt. 24. 09:55
 43/56 anonim ***** válasza:
83%
Kár, hogy a kérdező válaszait nem lehet értékelni...
2020. okt. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
43. Köszönöm.
2020. okt. 24. 09:59
 45/56 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy ez dicséret volt :)
2020. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
45 nek:Akkor lehet, hogy nem a Sparnak kéne megoldani a járványt? Pedig én azt hittem. Arra gondoltam (és más is (43) is így gondolja, de úgylátszik tévedtem. Köszönöm a figyelmeztetésed.
2020. okt. 24. 10:12
 47/56 anonim ***** válasza:
60%

Úgy látszik egyik válasz sem tetszik. Nem tudom mit akarsz. Talán vitát szítani vagy igazolni hogy neked van igazad.

27 válaszodra. A taknyos zsebkendőt se használod újra, a maszkot miért ne kellene kimosni miután teleköpted bacival amik elszaporodhatnak?

32 válaszodra. Az elején még válaszolták neked hogy a maszk csak lelassítja a terjedést nem megállítja. A jobb maszk lehet hogy felfogja a nagyobb cseppeket, de az oldalán és alján kikön a levegő viszont közel sem olyan sebességgel és nem olyan messzire mintha nem lenne rantad (most nem az ffp2 ről beszélek).

Mégegyszer! Senki nem mondta hogy még állítjuk a vírust. Lelassítani akarják a terjedését.

Én az elején vetten sebészmaszkot ami amúgy elég jó, de hamar rájöttem hogy anyagilag jobban járok a moshatóval. De ezekben is van különbség. Van 1 rétegű ami jobb mint a semmi de inkább ne vegyünk olyat, van 2 rétegű ami már jobb, 3 rétegű mégjobb, csak abban már nehezebben lehet lélegezni.

[link]

2020. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
47.nek. De, volt olyan válasz amit lezöldeztem, tehát nem igaz amit állítasz.
2020. okt. 24. 11:23
 49/56 anonim ***** válasza:
51%

"Van 1 rétegű ami jobb mint a semmi de inkább ne vegyünk olyat"

Ezen belül van olyan, aminek a csomagolasara azt írják, hogy ketretegu, úgyhogy legyünk résen...

2020. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező minek teszel fel kérdést ha annyira gyagya vagy, hogy érrelmezni sem vagy képes. Leírtam, hogy a sparban adtak ingyen maszkot egy másik valaszoló kérdésére reagálva. Hol olvastad, hogy a spar fogja megallítani a járványt? Tenyleg ilyen ostoba vagy csak beittál valamit? A kérdésedre meg elég egyértelmű a válasz. Maszk és távilsagtartás nélkül találkozgatnak az emberek. Sokan fel év alatt még kezetmosni sem tanultak meg. Hiába védene a maszk a vírustól ha nem veszed fel nincs védelem. Ezt nem sikerült önállaóan összerakni? Vagy te egy barlangban élsz nem látod mi megy az iskolákban, boltokban, tömegközlekedésen, munkahelyeken stb?
2020. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!