Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A túlzott stressz? Túlterhelts...

A túlzott stressz? Túlterheltség, érzelmi gondok? Vagy akár nagyon komoly baj is lehet?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy kb január óta folyamatosan nagyon stresszes vagyok. Rengeteg negatív dolog történt velünk az utóbbi időben január óta, ránkzúdult sok minden, lavinaszerűen. A nőgyógyászati rakszures is kisebb elváltozást mutatott, még aug. középen. Na most körülbelül három hete kezdődött, hogy elkezdtem furcsa sipolast hallani. Ami az egyik fülemben olyan mint a rendes csengés, pl mikor a régebbi tv-k magas frekvencián sipolnak. A másik fülemben pedig mintha kicsit messzebb, mintha másik szobában porszívóznának. Emellett nyomást érzek a fejemben. Miután olvasgattam, csak azután esett le, hogy a szemem is sokszor "tikkel", meg mostanában volt, hogy szédültem illetve kisebb memóriakiesések is előfordultak, ami ugye lehet csak úgy alapból is. A menstruációm sem jött meg augusztus óta... De a legjobban ez a zúgás és a nyomás a fejemben aggaszt nagyon. Hova forduljak? A háziorvosom messzebb van tőlünk(elkoltoztunk nemrég a korábbi lakóhelyünkről) , itthon vagyok egyedul a gyerekeimmel és 2 napja hiába hívom a rendelőt, nem veszik fel és át van irányítva.
2020. okt. 27. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A menseseddel menj orvoshoz inkabb. Ahhoz amúgy is nőgyógyász kell nem haziorvos. A többit szerintem csak a stressz csinálja. Nekem ezek mellett sokkal durvább tüneteim vannak. Próbálj mozogni az segíthet.
2020. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!