Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy pisilsz nyílvánosan?...

Hogy pisilsz nyílvánosan? Mire szoktál ügyelni? Mikor pisilsz? Milyen helyzetbe kerültél eddig?

Figyelt kérdés

A "mikor pisilsz" alatt azt értem, hogy akkor amikor érzed hogy kell és elintézed, vagy addig tartod ameddig lehet?


Hova pisiltél eddig?

Utcán, parkban, megállóban, bokornál,fánál.....stb.

Írd meg milyen sztorijaid voltak.


Azért kérdem mert nyár van és velem is előfordulhat, legyen "tapasztalatom" 17/F



2018. júl. 9. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsére a hosszas utazásoknak köszönhetően, simán tudom tartani fél napig is. Szóval általában visszatartom amíg olyan helyre nem érek ahol el tudom végezni a dolgomat. (Tegyük fel a mi házunk, ismerős háza ahova úgyis bemegyek, akár Tesco stb.)

De ha nagyon kell és nincs kedvem tartogatni, és egy kissé elhagyatott félig erdős területen vagyok, akkor simán odaállok egy fához/bokorhoz, de előtte körbe nézek. Ha például a város közepébe jön rám, akkor vissza az A tervhez, és tartogatom.

De amúgy nem tudom hogy fogalmazódott meg benned ez a kérdés:D

18/F

2018. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Az a helyzet, hogy a felnőttek nyáron is szobatiszták. Ha vizelni kell, keress egy wc-t.
2018. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ahol semmi sincs (nem városban), maradnak a bokrok, ez csak kora tavasszal húzós. De mindig el lehet bújni, nőknek persze nehezebb. De mások előtt, nyíltan SOHA ne tegye felnőtt ember.
2018. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

A szűkség az nagy úr !

Városokban vannak vendéglők,ahova be lehet menni.Legfeljebb iszol 1 üditőt utána .

2018. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

6ra Bornai Tibor: Aki csak pisilni ment a cukrászdába

[link]

2018. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben az első válasszal és írójával értek egyet: ugyanígy oldom meg, ahogy ő ecsetelte.

Természetesen sok helyen pisiltem már,de soha nem úgy, hogy azzal másokat zavarjak, megbotránkoztassak vagy közterületet szennyezzek. (Persze egy parkban vagy tóparton éjszaka vizelni nem minősül durva szennyezésnek az én elveim szerint.)

2018. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lazább helyeken nem gond, nagyváros belsejében - már ahol épp nincs pláza a közelben - pedig ismerek néhány titkos dugihelyet, ahol el tudom intézni. Sőt, ezeket a helyeket útközben direkt fel is fűzöm, még amikor nem annyira kell, ne utólag legyen aztán a gond.


Hát parkban te már nem pisilsz, mert az utóbbi 10 évben a Főkert minden bokrosabb részt felnyírt, kiirtott...


(Sztorikat meg nem írok, mivel nekem ez nem sztori, hanem általános. Terepen dolgozok, tehát a pisiléseim 90%-át erdőn-mezőn, és nem vécécsészében végzem.)

2018. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

Pisilek nyilvánosan,nem szoktak zavarni a többiek.

Átlatában oda pisilek ahol rámjön.

Arra ügyelek, hogy én ne legyek pisis.

Ha egy városban vagyok természetesen nem oda fogok pisilni ahol rámjön hanem keresek valami wc t,de itt a faluban azért nem megyek haza,hogy pisiljek,hanem ott a fa és azt,vagy valami célbalövős,eltalálni a követ,vagy menjen el legalább x méterre,mittumén.

Szégyenlős én nem vagyok,de van olyan barátom aki az.

Most Apám alszik,és nem akarok csörögni azzal ,hogy wc re járok,ezert most egy üvegbe pisilek,egy adag pisitől félig megtelt az 1,5 l-s flakon.

Aztán mondja nekem a sok kis **** hogy,de hát a flakonba nem is fér bele a ******,akkor ,hogy pisilsz bele?A húgycsőnyílás attól még odafér , hogy belepisilj az üvegbe.

Ja meg unalmamba régen chipses zacskókba pisiltem.

Néha az erkélyről.

Ritkán az ablakból.

2018. júl. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
67%

Imádok pisilni nyilvánosan is, extrém helyen is,engem ez kicsit felizgat mint ahogy az is ha mást látok így!

Addig tartom amíg lehet,vagy még tovább is!

Aztán mikor hogy alakul :)

2018. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Minden hétvégén esténként elmegyünk iszogatni a haverjaimmal és hát az alkoholtól sokat kell pisilnem. Általában megpróbálok elmenni a kocsmában vagy ha kajálunk akkor a mekiben, de ez nem mindig jön össze.


Ebben a városban nem olyan nehéz megoldani a nyilvános pisilést, hiszen sok a parkos/fás/bokros rész. Na az ilyen helyeken keresek egy eldugottabb, rosszul kivilágított részt és elvégzem a dolgom.


Ha nagyon rámjön akkor meg valami eldugott sarokban vagy sikátorban könnyítek magamon.

2018. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!