Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki ,aki nem járatja a...

Van valaki ,aki nem járatja a gyerekét oviba?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én nem vittem a 2 fiamat oviba márciustól augusztusig bezárólag. Nem volt ugye kötelező, úgy voltam vele,hogy a nagyfiú is itthon van , suli nem volt, akkor a két kicsit sem viszem. Lassan 1 hónapja nem voltak oviba,mert náthásak lettek. Ameddig bármilyen tünet van náluk, nem mehetnek közösségbe, szimpla orrfolyás esetén sem. Hétfőn már mehetnének oviba, de őszintén szólva elgondolkodtam,hogy nem lehetne-e ,ha ismét itthon lennének, persze addig amíg le nem csihad ez a vírus. Kinél hy vélekedik erről? Nálatok maradhatnak a gyerekek otthon , vagy már nem élhetünk ezzel a lehetőséggel?

2020. okt. 29. 20:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
ezt az ovitól kell megkérdezni
2020. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon tarthatod, csak szólj az oviban. Szerintem direkt örülni is fognak neki, főleg most.
2020. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. okt. 30. 08:33
 4/22 anonim ***** válasza:
Én lányom is itthon volt márciustól szeptemberig. Szeptember óta jár, de nem szívesen viszem én sem. Nálunk mindenki viszi, szerintem nincs lehetőség arra, hogy itthon maradjon, vagy csak rajtam kívül mindenki vinni akarja. Ha náthás volt a gyerek, kiírattam 3 hétre, minél tovább maradjon itthon. Így nem sokat járt még ebben a tanévben. Mostmar erősen gondolkodom rajta, hogy megkerdezem az óvónőt erről.
2020. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nálunk az ovi honlapján van egy kérvény, hogyha a helyzet miatt valaki vinni a gyereket kervenyezheti.Ez az ott írtak alapján minden ovis számára kérhető.Ti nem találkoztatok ilyen nyomtatvannyal?
2020. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én nem találkoztam ilyennel. De bízom benne, hogy nálunk is van rá lehetőség.
2020. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én sem találkoztam ezzel a lehetőséggel, utána fogok nézni . Köszönöm szépen.
2020. okt. 30. 12:31
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Sokan azt hiszik, hogy az óvoda kötelező, pedig csak azoknak kötelező, akik valami nagyon putri helyen élnek, ahol félő, hogy az ovi nélkül a gyerek nem szocializalodna megfelelően az iskolakezdesre.
2020. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
igen mondjuk valszeg a többi gyerek pszichéjének is jót tenne, ha nem azt a négy embert bámulná egész életében aki a családja... de tudom, koronahiszti van, úgyhogy teljesen logikus bezárva és elzárva nevelni gyerekeket...
2020. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért baj, ha az ember próbálná óvni a saját gyerekét , családját?? Hadd foglalkozzam én a gyerekeimmel helyetted! Köszönjük szépen a gyerekeim pszichéje jól van. Meglátod másban a szálkát, remélem magadban a gerendát is!!!
2020. okt. 30. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!