Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol fugg,hogy kinel lesznek...

Mitol fugg,hogy kinel lesznek sulyos tunetei a koronavirusnak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem biztosan ezt senki sem tudja.


Bár fiatalokon enyhe, tehát valószínűleg immunrendszer, tápláltsági állapot, egyéb betegségek.

2020. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
A citokinvihartól. Ha az nincs, akkor lazán át lehet rajta esni. Hogy a citokinviharra van-e valami hajlam, azt nem tudom.
2020. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Függ a kortól, alapbetegségektől. De hogy miért van az, hogy adott három 40 éves egészséges férfi, aki elkapja a covid-ot. Ae egyik panaszmentes, meggyógyul. A másik beteg lesz, de meggyógyul. A harmadik belehal. Na ezt nem tudja senki, hogy miért van.
2020. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy milyen koncentrációban találkozol vele. Ha telibe köp egy erősen fertőzött az első dolgod legyen lekzdeni sírt ásni míg kapsz levegőt. Ha csak megfogtál egy kilincset és utána kezet mostál, lehet hogy bejut a szervezetedbe mert az orrodhoz nyúltál, lehet hogy el is kezd szaporodni, de mire olyan tömeget szaporodik, hogy kárt tudna tenni benned az immunrendszered már kiüti.
2020. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

"Szerintem biztosan ezt senki sem tudja.


Bár fiatalokon enyhe, tehát valószínűleg immunrendszer, tápláltsági állapot, egyéb betegségek."


Két tévedést kívánok korrigálni:

*Én biztosan tudom.

*Fiatalokon egyáltalán nem enyhe.

2020. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

"Függ a kortól, alapbetegségektől. De hogy miért van az, hogy adott három 40 éves egészséges férfi, aki elkapja a covid-ot. Ae egyik panaszmentes, meggyógyul. A másik beteg lesz, de meggyógyul. A harmadik belehal. Na ezt nem tudja senki, hogy miért van."



Most írtam le nagyon érthetően...

2020. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Legfőképp az immunrendszer állapotától és attól,hogy van-e más, krónikus betegsége az embernek. De azt nem szabad elfelejteni,hogy az emberek nagy részének van valamilyen krónikus betegsége bizonyos kor felett( pl. emelkedett vércukor, magasvérnyomás), csak esetleg nem tud róla,mert nem okoznak még panaszokat. De például az elhízás és a nagy fokú "súlyhiány" is gyengíti az immunrendszert.
2020. szept. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

5.


Kb. Minden azt szajkózza, hogy fiatalokon enyhe. Aki át esett rajta az is ezt mondta.

2020. szept. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
A 4-esnek teljesen igaza van. Nagyon nem mindegy milyen mennyiségben kapod a vírust. Gondolom egy önkéntes virológus jól lepontozta, nehogy már egy olyannak legyen igaza, aki nem konteógyáros. 😂
2020. szept. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
D-vitamin fogyasztástól.
2020. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!