Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig fog tartani?

Meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azoknal szól, akik esetleg átestek már a víruson.

Jelenleg 17 napja nem érzek illatokat se ízeket. Tegnapelőtt jött egy remény, egy mandarinnal😀

De azóta semmi, ízeket illatokat azóta se érzek. Kinek mikor tért vissza? És hogyan, fokozatosan? Engem lelkileg ez a része teljesen megvisel. A válaszotokat előre is köszönöm.



2020. nov. 12. 01:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen utánajártam már. Ha nem javul felhívom a háziorvosom ő mit javasol még. Ha semmit ami igazából érthető is lenne akkor elfogadom ha nehezen is de muszáj. Azért a karácsonyt már élvezném az illatokkal és ízekkel :D
2020. nov. 12. 21:35
 12/15 anonim ***** válasza:

Haliii nekem már kezd vissza jönni november 6.-7.-én ment el most már egyre jobban érzem napról napra jobban.

Folyamatosan szedem a rubophen coldot + D vitamin + nasivin orrcseppet 1 hétig használtam

Rubophent kb 3 napig napi 3× utána napi 2× úgy 2 napig most már 3.napja hogy egy szemet se vettem be. Jó kis kúra ajánlom mindenkinek!

Orrcseppből napi 2x 1-1 fújás.

2020. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia, igazából nekem ugye október 27.-én ment el és múlthét vége fele kezdett visszajönni. Én nem szedtem semmit csak türelmesen vártam. Lehet, ha csináltam volna valamit előbb visszajön😅de haladás. Elég sok mindennek nem érzem az illatát max ha beleszagolok vagy még úgy se. Ízek szintén. De mindenképp jobb mint semennyire se érezni😀
2020. nov. 28. 09:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj volt mert mellette néha még lazasodtam és olyan volt mintha jelenne dugulva az orrom :( borzalmas volt... Persze nem annyira durva halistennek mint ahogy az embereket riogatják a tv nem meg stb .... De nem volt kellemes...
2020. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nekem is volt olyan mintha be lett volna dugulva az orrom de eleg gyenge lefolyasu volt az enyem.

Egyszer vagy ketszer ha volt hoemelkedesem, de nem tobb. Hogyha nem megy el a szaglasom izlesem eszre se veszem..

2020. nov. 29. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!