Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek hogyan kezdődött a Covid ?

Kinek hogyan kezdődött a Covid ?

Figyelt kérdés
Három napja be lazasodtam, nagyon fáj a fejem náthás vagyok nem érzek szagokat ízeket....
2020. nov. 12. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor maradj otthon és hívd fel a háziorvosod, de azonnal!
2020. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem dolgozni táppénzen vagyok....
2020. nov. 12. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Úgy hogy február óta a neten rádióban tvben ezt a zagyvát fanatizálják . Meghűltél ennyi , sok tea méz , sok nyers termés segít . Étvágy úgy sincs de cukor só modern étel gátolja a javulást .Tabletta klinika ehhez karcsú de bele élheted hogy ennyi volt ...
2020. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs lázam hála az égnek már...csak iszonyatosan fáj a fejem levert vagyok nem érzek szagokat ízeket.... kíváncsi voltam kinek milyen tapasztalatai vannak, sajnos van az ismerős körbe aki kórházba van elég szar állapotban....
2020. nov. 12. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon valószínű, hogy covid. De ne aggódj, a legtöbb embernek semmi baja nem lesz. Én elég valószínű, hogy átsetem rajta, bár nem tetszteltek, de a mostohaanyám osztályában volt egy covidos, és ezután az egész családom megbetegedett. Én eleinte fáradt voltam, aztán fájt a torkom és lett egy kiütésem, ami covid tünet lehet és eddig soha életemben nem volt ilyen problémám. A többi rokonomnak láza volt, hasmenése, izomfájdalma, apukámnak légzési nehézségei, de már jól vagyunk.
2020. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem írni, de nekem is eléggé fájt a fejem, ami nem is emlékszem, mikor fordult elő utoljára.
2020. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊 nem voltam én se teszten nem is akarok tök felesleges táppénzen vagyok nem megyek sehova mióta szarul lettem..egy napig voltam lázas azóta nagyon fáj a fejem és náthás vagyok és fáradt ennyi a bajom...hány napig szenvedtetek ettől a nyavajától? Sose vagyok beteg elég nehezen viselem...
2020. nov. 12. 18:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah meg nem érzem az ízeket szagokat....
2020. nov. 12. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy-két nap után már teljesen rendbe jöttem, csak amikor tornázni próbáltam éreztem, hogy elég gyenge vagyok, emiatt egy hónapot ki is hagytam a biztonság kedvéért. A családomban a többiek is kb. egy hét után már jól voltak, apukám az egyetlen, akinek elhúzódtak a tünetei, de vele mindig ez történik, ha megbetegszik, de ő is elment mostanában kirándulni így nincs azért olyan rosszul. Szóval szerintem egy, vagy maximum két hét múlva már teljesen jól leszel. Egy másik ismerősömnek több hétig elhúzódott, de neki sokkal komolyabb tünetei voltak, mint neked, de végül ő is meggyógyult.

Én úgy voltam vele, hogy mivel valószínű volt, hogy covid ezért eléggé megijedtem tőle először, de után próbáltam úgy nézni, hogy ha egy hasonló betegséget máskor, még a covid előtti időkben kaptam volna el, akkor egyáltalán nem gondoltam volna semmi komolyabbra, még akkor sem, ha elég rosszul éreztem volna magam. Szóval szerintem ha ilyen tüneteid vannak, akkor pihenj sokat, de ne aggódj mert nemsokára minden oké lesz :)

2020. nov. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj jó ezt olvasni örülök, hogy hamar túl lettetek rajta és mindenki jól van 😊 ma már jobban vagyok én is nem fáj a fejem végre.... pihenek ezerrel szeretnék minél előbb munkába állni és folytatni az életet..
2020. nov. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!