Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet olyan lefolyása a...

Lehet olyan lefolyása a koronavírunak,hogy 2 napig 38-as láz,fejfájás és nagyfokú levertség,fáradság és ízületi fájdalom? Köhögés,torokfájás,takony nem.

Figyelt kérdés
A láz csak 2 napig tart.A fárdság levertség ízületi fájdalom kb egy hétig.

2020. nov. 19. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a lányom pont így járt.
2020. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kecskeember ***** válasza:
53%

Akár, de ezt nem biztos. A torokfájás nem koronavírus tünet, mivel a koronavbírus az alsó légutakat támadja.Sok embernél másképp jelentkeznek a tünetek ált. köhögés, fáradtság, . Mivel nem köhögsz, valószínű nem ez lesz a bajod. De nem kizárható , mert a többi tünet stimmel, azt javaslom maradj otthon, és ha megteheted teszteld le magad. Ha új tünet van írj.

Jobbulást! :)

2020. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia, Sajnos mindenkinèl máskèpp jôn Ki! Van aki láztalan, enyhe tûnetei vannak. Van aki Meg Magas lázzal kûzkôdik ès elveszti a szaglàsát és az iz èrzèkelèsét! Van aki Meg Majd Meg Fullad , nehèz a legzèse!
2020. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elmondanám ha facebookon belépsz abba a csoportba hogy koronavírusból felépült emberek tapasztalatai merem állítani hogy a 70-nak torokfájással kezdődött. Jó magamnak is. Nekem pl hőemelkedésem volt 37.5 állandóan szinte egyszer volt 38, 2 napig tartott aztán jobban lettem de elvesztettem az íz- szaglás érzékemet.. és pozitív lettem..
2020. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kecskeember ***** válasza:

A torokfájás nem feltétlenül a koronavírus miatt akakul ki :

- A koronavírus megtámadja az alsó légutakat ezzel legyengíti az imunrendszert, majd a kórokozók amelyeket az imunrendszer tartott sakbban az eltűnt és ennek köszönhetően jól eltudnak szaporodni mint pl: A felső légutakban, a vesében, stb...

Tehát a koronavírus szabad utat nyit a kórokozók felé, ami miatt pl:

A tüdőgyulladás kialakul, vagy hasonló problémák jelentkeznek.

_Na veszélyes kis mocsok ez. , elnézést az előbbi állításomért 2. vagyok

-Szép napot!

2020. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ahány ember annyi fajta tünet! Olyanok is amikre nem is gondolna az ember..én sem hittem el, aztán elkaptam. Nagyon kevés tünetet ismernek el hivatalosan, pedig sokkal több van. 4# voltam
2020. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is átestem a Covidon nem volt túl kellemes de nátha nem igazán volt inkább csak genny folyt az orromból 🙂
2020. dec. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!