Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztalatok az orrpoliprol?

Tapasztalatok az orrpoliprol?

Figyelt kérdés

Akinek van/volt, konnyen kiderult, hogy az a problema? Mennyi ideig allt fenn a betegseg es hogy szabadultatok meg tole?

Akit mutottek, annak milyen volt?

Visszatert utana is a polip?

Nektek milyen tunetek jelentkeztek?

Esetleg azt tudjatok, hogy mitol alalkult ki?



2020. nov. 22. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, de az orvos nem javasolta a műtétet, helyette Nasonex-et írt fel, ez egy speciális orrspréj, amit reggelente egyszer kellett használni. Négy-öt hónap után eltünt a polip s azóta sem jött vissza. A Nasonex drága de hatásos lehet a te esetedben is. Kérdezd az orvosod erről a kezelésről.
2020. nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi. Es 4-5 honapon at minden reggel hasznalod kellett?

Mennyi ideje hasznaltad, amikor mar enyhulest tapasztaltal?

Es meg erdekelne, milyen tuneteket tapasztaltal meg ugy barmi, ami nalad elofordult, mert ugye jelen helyzetben nem tudom megnezetni ful orr gegesszel, de a haziorvosom velemenye (telefonos konzultacio) es leirasok alapjan gyanus, hogy az.

2020. nov. 22. 08:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden reggel egy spricc az orrba, ha polip van mindkét orrlyukban akkor persze egy-egy mindkettőbe. Az első hónapban nem érzékelsz javulást de Ne Add Fel! Remélem, hogy nálad is hatásos lesz. Mint korábbi h.sz-ben írtam Nasonex drága és orvosi vényre veheted ( kb. 4000 ft)de egy próbát megér. Ha használ, írj priviben mert kíváncsi vagyok. Sok sikert.
2020. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Nekem volt mindkét orromba és nem is kicsik.. egyik 4cm másik 3cm mindenféle tablettát meg orrsprayt írogattak meg műtétet javasolták de elutasítottam és kigyógyitottam magam (csak az étrendemen változtattam)



És végre kapok levegőt :D

2022. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Megkerdezhetem, hogyan, miben valtoztattal az etrendeden? Köszi :)

2022. aug. 8. 00:04
 6/6 anonim válasza:

Ez az étrend nekem is sokat segítene?


Engem már műtöttek rostasejt polip-pal....nem szeretném mégegyszer.

Köszönöm a választ előre is.

2022. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!