Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig nem éreztél ízeket és...

Meddig nem éreztél ízeket és illatokat/szagokat?

Figyelt kérdés

Ma ebédnél már nem éreztem az ízeket, ami elég rémisztő érzés.. nektek mennyi időbe telt amíg újra éreztetek mindent?


Szavazzatok légyszives és fejtsétek is ki a tüneteiteket! :)



2020. nov. 23. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Hát persze, hogy pozitív lettél. Már minden tesztre rámondják, hogy pozitív, arra is ami nem az."

Nem igaz. Nálunk ma kb. három tucat emberből csak egy lett pozitív.

2020. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Pozitív lett a tesztem"


Áruld el már kérdező, hogy 1 óra alatt hogy tudták meg azt, hogy pozitív lettél? Hiszen laborba kell elküldeniük a mintát és 3 nap múlva tudják megmondani az eredményt.

Akkor hazudtál és nem is teszteltek igaz? Mert csak a hülyéket tudod ezzel a meséddel beetetni.

2020. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
A gyorstesztnek az eredménye 15-20 percen belül megvan. Ilyennel tesztelik a tanárokat pl.
2020. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyébként három nappal ezelőtt írta ki a kérdést, amibe a PCR is belefér.
2020. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De nézzed már meg! Ma írta ki a kérdező 10:41-kor, hogy ma jönnek ki tesztelni őt. Szerinted ha 3 nappal ezelőtt tesztelték volna, akkor mi értelme van még egyszer kimenni gyorstesztet is csinálni?

Vicc az egész

2020. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ma teszteltek eloszor gyorsteszttel es mivel az pozitiv lett, nem volt szukseg arra, hogy megcsinaljak a masikat.


Leirtam erthetoen, hogy ebben a helyzetben, amikor nincs bedugulva az orr.

2020. nov. 26. 17:58
 17/18 A kérdező kommentje:
A Te barataidert viszont osszeteszem a ket kezemet, hogy nehogy rosszabbul reagaljon ra a szervezetuk, mint nekem. Felelmetes, hogy mennyire felelotlen emberek vannak. Elszomorito. 😔
2020. nov. 26. 18:01
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom nekem holnap lesz a szülinapom és már a barátaimmal is szeretnék lenni egyet pizzázni, sörözni. Nekem is ugyanez a tünet van és nincs bedugulva az orr.
2020. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!