Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig kell még...

Szerintetek meddig kell még maszkot hordanunk?

Figyelt kérdés
Néha már elfelejtem feltenni mikor buszra szállnék vagy metróra épp. Kezdem megszokni, hogy bepárásodik előttem a világ, alig kapok levegőt benne meg izzadok benne. Nagyjából szerintetek meddig kell majd maszkot hordani, nyilván senki nem tud konkrétumot, de csak hogy ti mit gondoltuk. Mást is zavar a maszk? Én sokszor utcán is elfelejtem, de közben eszembe jut, de látom rendőrség se állít meg olykor, pedig több rendőrautót láttam elmenni előttem mikor nem volt rajtam maszk épp. Persze nem szegem meg a törvényeket, de néha megesik, hogy elfelejtem. Bár már annyira várom, hogy végre fellélegezhetnénk és sehova nem kéne maszkot felvenni.

2020. nov. 27. 17:08
1 2 3
 11/21 CsakEgyASokKözül válasza:
100%
Engem is idegesített a maszk, ezért vettem egy "nyakmelegítőt" vagy másnéven egybesál szerűséget, és szerintem ez a perfekt megoldás télre. Csak annyi, hogy amikor pl felszállsz a buszra akkor felhúzod az orrodra, és kész. Azóta már egyáltalán nem is foglalkozok ezzel a maszk témával mert tényleg szinte észre sem veszem magamon. :D (Tudom, hogy a sál nem véd a vírus ellen) Ui: Nem mindenhol fogadják el ezt a sálas megoldást, de a tömegközlekedési eszközökön általában igen. Úgyhogy ha már nagyon eleged van az egész maszkozásból akkor ezt tudom neked ajánlani.
2020. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11.nekem is ilyen van csak azt mondták ez is már tilos csak maszk lehet, pedig hordtam volna szívesebben mint ezt a maszkot...nekem is ilyen sálként is hordható...inkább hoordanám és ha valaki beszólna se érdeklne. de nemtudom hordjam e mert végülis ez jobban véd szerintrem mint a sima maszk..nem is értem miért mondták egyser hogy okés lényeg maszk, sál kendővel eltakarva de mostmár csak maszk
2020. nov. 27. 18:17
 13/21 A kérdező kommentje:
amúgy se nézik szerintem tömegközlekedésen hogy basszus ez nem hord igazi maszkot csak sál van rajta...pedig elvan takarva az orrom és a szájam...maszkok alapból kényelmetlenek nekem ezmeg kényelmes.
2020. nov. 27. 18:18
 14/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Felhúzod a szemedig azt a sálat, plusz felrakod a kapucnit, és a jóisten se fogja megmondani, van-e rajtad maszk, vagy sem.
2020. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Én nem bánnám, ha tömegközlekedésen, esetleg boltokban a jövőben is hordanánk. Lassítja a felsőlégúti betegségek és az influenza terjedését is.
2020. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Ez már soina nem fog másképp lenni, a maszk kötelezö lesz amíg világ a világ, mert a covid csak a kezdet, beléptünk a mesterséges vírusok korszakába. Azt is elképzelhetönek tartom, hogy a jövöben bevarjják majd az ember száját mestersèges bördarabbal, és csak etetöpontokon lehet majd kajálni és fogat mosni, kóddal fog majd nyílni a szánk és orrunk, amit majd születéskor fognak ránkvarrni, beleépített sértetlenséget figyelö microchippel, és ha valaki megpróbálja leszedni a szájáról az csipogni fog a yardon, jelenleg ez néz ki a legvalószínübbnek a közeli jövöben.
2020. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
27%
Az új wellness majd az lesz, hogy beülhetünk egy sterilizált szobába ránk varrt maszk nélkül 1 hétre.
2020. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
#16: Tudományos fantasztikus regénynek jó lesz.
2020. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A naptári nyár kezdetéig.
2020. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
15.jó ötlet amúgy is van rajtam kapucni :D..
2020. nov. 27. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!