Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig kell még...

Szerintetek meddig kell még maszkot hordanunk?

Figyelt kérdés
Néha már elfelejtem feltenni mikor buszra szállnék vagy metróra épp. Kezdem megszokni, hogy bepárásodik előttem a világ, alig kapok levegőt benne meg izzadok benne. Nagyjából szerintetek meddig kell majd maszkot hordani, nyilván senki nem tud konkrétumot, de csak hogy ti mit gondoltuk. Mást is zavar a maszk? Én sokszor utcán is elfelejtem, de közben eszembe jut, de látom rendőrség se állít meg olykor, pedig több rendőrautót láttam elmenni előttem mikor nem volt rajtam maszk épp. Persze nem szegem meg a törvényeket, de néha megesik, hogy elfelejtem. Bár már annyira várom, hogy végre fellélegezhetnénk és sehova nem kéne maszkot felvenni.

2020. nov. 27. 17:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
63%
Jövőre még kell hordani egész évben. Nem lesz itt nyájimmunitás a hülye oltásellenesek miatt, akik szép lassan majdnem mindenkit lebeszélnek az oltásról.
2020. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!