Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid utánáni tapasztalatok,...

Covid utánáni tapasztalatok, fáradékonyság stb. Kinek milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
KB egy hónapja átestem a covidon, eléggé meggyötört, összesen 23 napot voltam otthon mire helyre jöttem. 38 éves férfi vagyok nem beteges, sportolok egészségesen élek.Viszont azóta is iszonyat fáradtság van rajtam napi szinten.

2020. nov. 27. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Én holnap megyek tesztre. Nincsenek durva tüneteim, de folyamatos izomfájdalmaim vannak, meg kimerült vagyok a semmitől is.
2020. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Tudom off, de érdekelne hogy zajlott nálad, mert nálam fokozatosan jönnek elő a tünetek.
2020. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Izomfájdalom plusz pici lázzal kezdődött, de előtte 2-3 nappal már hasmenés plusz gyengeség volt. Majd láz és szinte mindenem fájt kis túlzással még a beleim is. 3nap után mintha jobb lett volna, azt jött a magas láz és ráment a vesémre plusz a fülem is fájt. És jött kB 6 olyan nap amit senkinek nem kívánok, iszonyat szarul voltam, szedultem, gyenge voltam, nem volt étvágyam, szagokat ízeket nem éreztem , kB a fürdőig is kúszva mentem. Lassan jöttem helyre, de ez az iszonyat gyengeség továbbra is tart, szinte egész nap tudnék aludni.
2020. nov. 27. 19:24
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Én ott tartok hogy izomfájás, kimerültség, hasmenés, köhögés, nem magas láz. Akkor nem túlzásból küldött a doki tesztre. Köszönnöm szépen hogy válaszoltál!
2020. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A környezetemben sokan elkaptak, kaptuk, teljesen vegyes a kép. A szinte tunetmentestől a súlyos tünetekig szinte minden elofordult, sajnos kiszámíthatatlan, hogy kinél, hogy jön ki. Sajnos halál eset is volt köztük. 😔
2020. nov. 27. 19:29
 6/11 A kérdező kommentje:

Köhögés nekem érdekes nem volt... Akinél volt általában azoknál volt necces mert volt akinek tüdőgyula lett a vége.

Jobbulast és kitartást! És d vitamint maximumon plusz sok folyadék. Én kicsit ki is száradtam talán.

2020. nov. 27. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon sajnálom :( Soknak meg jár a szája nálunk hogy kamu, nincs vírus. és amint lehet leteszik a maszkot.
2020. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
A d vitamint már szedem, c+d kombinációban, de köszönöm a tippet! Mindet örömmel fogadom. Féltem a családot.
2020. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nálunk gyerekeim és feleségem is elkaptak. Gyerekek szinte 1-2 nap alatt helyre is jöttek nagyon enyhe volt náluk szerencsére. Feleségem már februárban atesett tüdőgyulladassal most neki is nagyon enyhe volt. Én szívtam meg keményen 🙄
2020. nov. 27. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért valahol megnyugtató hogy a család enyhébb tünetekkel is megúszhatja.
2020. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!