Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hozzátartozóm napok óta...

Hozzátartozóm napok óta kórházban van, covidos osztályon,és nem tudunk róla semmit, mindig csak azt mondják, hogy jelenleg nincs orvos akivel beszéljek, a nővér pedig nem adhat információt?

Figyelt kérdés
Itthon már napok óta ifegeakedünk. Lehetséges ez, hogy ilyen súlyos betegekkel teli osztályon soha nincs orvos, akkor ki a fenétől lehet megtudni valamit?

2020. dec. 4. 14:41
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
*idegeskedünk*
2020. dec. 4. 14:42
 2/41 anonim ***** válasza:
14%
Lehetséges. Orvos vagyok. Az hogy van e orvos az osztályon meg van e orvos aki éppen ráér hülyeségekre válaszolni két külön dolog.
2020. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsére nem voltam kórházban.Lehet butaságot mondok.Betegnek nincs mobilja?

Vagy őt nem szabad hívni?

2020. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hülyeségekre kellene válaszolnia, csupán érdekelne, hogy mivan a nagymamámmal, azt hiszem ez elvárható lenne, amúgy nincs mobilja, 81éves nem is ért hozzá illetve magatehetetlen egy ideje fel sem tudná venni😞
2020. dec. 4. 14:50
 5/41 anonim ***** válasza:
92%
A helyedben megpróbálnám a betegjogi képviselőt felhívni, vagy addig hívogatnám őket, míg meg nem unják. Elhiszem, hogy sok a dolguk, de akkor is.
2020. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
53%
És igen. Hármasnsk igaza van.
2020. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%
És a betegjogi képviselő szerinted mit csinál vészhelyzetben? Megsúgom, nem azt az orvost b.sztatja akinek a bele kilóg a munkába.
2020. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Kérdező te kértél segítséget fb?
2020. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon leterheltek most az orvosok, és a személyzet....hát igen.. és az a szomorú , hogy sokan még most sem tartják be a szabályokat, a családok , barátok találkozgatnak...

nagyon drukkolok a nagymamádnak, hogy felépüljön!

2020. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nem én kértem segítséget fb-on, én is bízom benne, hogy fel épül, és igen sajnos még mindig nem tartják be az emberek,a találkozásokat, nálunk ez elkerülhetetlen volt, mivel én ápolta őt, de amúgy nem is ez miatt került kórházba, ott derült ki, hogy pozitív!
2020. dec. 4. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!