Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Endometriózisom van. Borzasztó...

Endometriózisom van. Borzasztó min megyek át lelkileg. Soha nem lesz nagy családom, sok gyerekem?

Figyelt kérdés
A Férjemmel mindig nagy családot terveztünk, de most úgy néz ki elválunk. 8 éve vagyunk együtt 5 éve házasok. 17 éves voltam, mikor megismerkedtünk, ő 10 évvel idősebb nálam. Nem volt más kapcsolatom rajta kivül és az értékrendünk is egyezett. Rengeteg düh van bennem, sokat kritizált, mert gyakran voltam rosszul, erős migrének, erős mestruációs görcsök néha a menstruációtól függetlenül is. Mindig azt mondta, hogy lusta vagyok, rosszul neveltek a szüleim, szedjem össze magam, másnak is fáj stb. Az anyósom is mindig ezen az állásponton volt. Én tényleg igyekeztem, de úgy néz ki, soha nem leszek nemhogy tökéletes anyuka, hanem egyáltalán édesanya. Nemrég kiderült, hogy súlyos endometriózisom van. Nagyon haragszom rájuk, mert semmi megértés nem volt bennük felém, mindig csak gyanúsitgattak, hogy tettetem a rosszulléteket, most meg kiderült, hogy orvossi oka van. Erre a férem azt mondja, hogy selejtes vagyok, csak azt gondolta, hogy változni fogok. Anyósom az életmódomat kritizélta, hogy nem figyeltem magamra kellően, meg régen nem is volt ilyen betegség, biztos nem olyan komoly, biztos csak kitaláltam, mert ki akarok bújni a felelősség alól. Hazaköltöztem szüleimhez, a műtétre várok. Nincs munkám, válófélben vagyok, családom se lesz, pedig mindig édesanya akartam lenni sok gyerekkel. Én mindig egyetértettem a konzervativ állásponttal amit például Budaházy Edda is képvisel, hogy egy nőnek elsősorban a családjára kell öszpontositania,de most megbuktam.

2020. dec. 8. 13:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, bár semmi közöm hozzá, de ha így viselkedtek veled mindig is, minek mentél hozzá? Főleg így, hogy életed első párja. Ráadásul tetemes a korkülönbség is. A betegséget sajnálom, de ettől még nem kell magadat okolni a betegségekkel nincs mit tenni.
2020. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A betegseg nem a te hibad, es jol is teszed, hogy elvalsz ettol a feregtol! Sajnalom, hogy ennyire megnehezitettek az eleted, menjenek a francba az anyossal egyutt. Kitartast kerdezo!
2020. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Azért mentem hozzá, mert szerettem és hasonló az értékrendünk. Azt gondoltam, hogy meg fogok tudni felelni az elvárásainak.
2020. dec. 8. 13:32
 4/33 A kérdező kommentje:
szerintem is egy féreg, az oké, hogy az ember konzervativ értekeketépviseli, de megértő azért lehetne.
2020. dec. 8. 13:35
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok


Sose akarj megfelelni senkinek. Ha valaki nem szeret úgy, ahogy vagy, akkor kár bele az idő. Éppen elég a megfelelés a mindenappokban am unkahelyen, társadalomban, stb. Nehogymár még otthon is kelljen. Lesz ez még jobb is a mostani helyzetnél.

2020. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Mikor sokadjára nem sikerült teherbe esni már úgy néztek rám, mint egy leprásra.
2020. dec. 8. 13:36
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogyha egy kapcsolatban ilyen szinten "meg kell felelni", akkor az egy rég halott dolog. Nekem is volt részem több éven keresztül ilyenben.

Figyelj! Aki nem támogat és nem fogad el úgy, ahogy vagy, azért nem kár. Aki ennyit bánt, azért nem kár. Aki nem segít neked, hanem még beléd is rúg AMIKOR BETEG VAGY... hát.. nem te buktál meg!!!

2020. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 8 év házasság után lett gyereke, ugyanezzel.
2020. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
igazából azt nem tudom, hogy most milyen jövőképem legyen. Szerencsére a szüleim mellettem vannak, támogatnak. Ha ők nem lennének nem is tudm mi lenne velem.
2020. dec. 8. 13:37
 10/33 A kérdező kommentje:
8-as! és természetes úton? Mi vallási megfontolásból a lombikot elutasitjuk.
2020. dec. 8. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!