Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Endometriózisom van. Borzasztó...

Endometriózisom van. Borzasztó min megyek át lelkileg. Soha nem lesz nagy családom, sok gyerekem?

Figyelt kérdés
A Férjemmel mindig nagy családot terveztünk, de most úgy néz ki elválunk. 8 éve vagyunk együtt 5 éve házasok. 17 éves voltam, mikor megismerkedtünk, ő 10 évvel idősebb nálam. Nem volt más kapcsolatom rajta kivül és az értékrendünk is egyezett. Rengeteg düh van bennem, sokat kritizált, mert gyakran voltam rosszul, erős migrének, erős mestruációs görcsök néha a menstruációtól függetlenül is. Mindig azt mondta, hogy lusta vagyok, rosszul neveltek a szüleim, szedjem össze magam, másnak is fáj stb. Az anyósom is mindig ezen az állásponton volt. Én tényleg igyekeztem, de úgy néz ki, soha nem leszek nemhogy tökéletes anyuka, hanem egyáltalán édesanya. Nemrég kiderült, hogy súlyos endometriózisom van. Nagyon haragszom rájuk, mert semmi megértés nem volt bennük felém, mindig csak gyanúsitgattak, hogy tettetem a rosszulléteket, most meg kiderült, hogy orvossi oka van. Erre a férem azt mondja, hogy selejtes vagyok, csak azt gondolta, hogy változni fogok. Anyósom az életmódomat kritizélta, hogy nem figyeltem magamra kellően, meg régen nem is volt ilyen betegség, biztos nem olyan komoly, biztos csak kitaláltam, mert ki akarok bújni a felelősség alól. Hazaköltöztem szüleimhez, a műtétre várok. Nincs munkám, válófélben vagyok, családom se lesz, pedig mindig édesanya akartam lenni sok gyerekkel. Én mindig egyetértettem a konzervativ állásponttal amit például Budaházy Edda is képvisel, hogy egy nőnek elsősorban a családjára kell öszpontositania,de most megbuktam.

2020. dec. 8. 13:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Kivulrol mindig sokkal jobban latja az ember, de ha benne vagy egy ilyen kapcsolatban, es foggal-korommel ragaszkodsz egy (valoszinuleg) alomkephez, egy jovohoz, amit te elterveztel, akkor azert azt nehez elengedni. A kerdezo is ebbe a hibaba esett valoszinuleg, hogy inkabb egy elkepzelt ferjbe es jovobe volt szerelmes, ami soha nem is letezett. De nem baj, az a lenyeg, hogy mostmar kileptel ebbol, mindig az elso lepes a legnehezebb.
2020. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó! a férjem se engem szeretett, hanem egy elképzelt tökéletes nőt, aki nem az a sejeltes valaki aki vagyok. Ő nevez selejtesnek, mikzben neki is mellettem kellett volna állnia és esetleg elfogadni, hozy nem vagyok tökéletes!!! Baromi mérges vagyok!v
2020. dec. 8. 13:52
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Terverzd ujra az eletedet. Ez az egyetlen kiut. 20on par eves vagy.. Semmihez nincs tul keso.

Amugy az megvan hogx az eskuben benne vagy hogy egészségben betegsegben? A ferjed megszegte. Valjatok el minrl elobb es keress egy masik ferfit aki normalis es szeret teged!!!

2020. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem igazán tartják ezt komoly betegségnek, meg hogy biztos tudatalat én hoztam elő, nem tudom elfogadni az anyaságot stb. Volt idő, mikor én is ezt gondoltam, és magamat hibáztattam, de már elegem van! Rengeteget olvastam utána betegségnek, elegem van, hogy győzködjem őket, kiborult a bili!
2020. dec. 8. 13:58
 25/33 anonim ***** válasza:
Miért nincs munkád?
2020. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Mert visszaköltöztem a szüleimhez, akik 150 km-re arrébb laknak. De majd lesz munkám, keresgélek.
2020. dec. 8. 14:01
 27/33 anonim ***** válasza:
A nogyogyaszati betegsegek amugy tipikusan olyanok, hogy sokszor lelki eredetuek. Biztos vagyok benne, hogy miattuk rosszabbodott az allapotod. Nelkuluk lehet mar reg nem itt tartanal, mivel nem stresszeltel volna annyit, lehet a betegseg is kisebb mertekben fordult volna elo.
2020. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
nagyon dühos vagyok, bocsánat mindenkitől, hogy ez igy kijött belőlem, kicsit lenyugodtam most.
2020. dec. 8. 14:02
 29/33 anonim ***** válasza:
75%

Kaptál néhány választ és máris fenekestül felfordult az értékrended, meg felekezetet is váltasz?

:D Gyanús...

2020. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem fordult fel az értékrendem, csak elegem lett, hogy mindig engem hibáztassanak. Hibáztattam már magam eleget! Bűn válni, én ezzel tisztában vagyok, de meg kell tennem, mert tönkremegyek lelileg és egészségileg is jobban, szerencsére a szüleim támogatnak, de ne hogy azt hidjtek, hogy nem örlődöm magamban, mert nagyon is. Nem igy képzeltem el az életem.
2020. dec. 8. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!