Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Endometriózisom van. Borzasztó...

Endometriózisom van. Borzasztó min megyek át lelkileg. Soha nem lesz nagy családom, sok gyerekem?

Figyelt kérdés
A Férjemmel mindig nagy családot terveztünk, de most úgy néz ki elválunk. 8 éve vagyunk együtt 5 éve házasok. 17 éves voltam, mikor megismerkedtünk, ő 10 évvel idősebb nálam. Nem volt más kapcsolatom rajta kivül és az értékrendünk is egyezett. Rengeteg düh van bennem, sokat kritizált, mert gyakran voltam rosszul, erős migrének, erős mestruációs görcsök néha a menstruációtól függetlenül is. Mindig azt mondta, hogy lusta vagyok, rosszul neveltek a szüleim, szedjem össze magam, másnak is fáj stb. Az anyósom is mindig ezen az állásponton volt. Én tényleg igyekeztem, de úgy néz ki, soha nem leszek nemhogy tökéletes anyuka, hanem egyáltalán édesanya. Nemrég kiderült, hogy súlyos endometriózisom van. Nagyon haragszom rájuk, mert semmi megértés nem volt bennük felém, mindig csak gyanúsitgattak, hogy tettetem a rosszulléteket, most meg kiderült, hogy orvossi oka van. Erre a férem azt mondja, hogy selejtes vagyok, csak azt gondolta, hogy változni fogok. Anyósom az életmódomat kritizélta, hogy nem figyeltem magamra kellően, meg régen nem is volt ilyen betegség, biztos nem olyan komoly, biztos csak kitaláltam, mert ki akarok bújni a felelősség alól. Hazaköltöztem szüleimhez, a műtétre várok. Nincs munkám, válófélben vagyok, családom se lesz, pedig mindig édesanya akartam lenni sok gyerekkel. Én mindig egyetértettem a konzervativ állásponttal amit például Budaházy Edda is képvisel, hogy egy nőnek elsősorban a családjára kell öszpontositania,de most megbuktam.

2020. dec. 8. 13:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
7-es igazad van, csak én is egyetértettem vele sok mindenben, hogy nagy család legyen, elsősorban édesanya legyek stb.
2020. dec. 8. 13:40
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Sulyos endoval lombik nelkul, hat..tenyleg isteni csoda kell hozza de ki tudja. De nem lehetetlen, van egy youtuber csajszi, akinek az elso gyereke lombikos volt (szinten endo miatt), a masodik viszont valami 1-2 honap alatt fogant, termeszetes uton, tehat barmi lehetseges. Ha nem sikerul, akkor majd orokbe is fogadhatsz, szerintem azt egyik vallas sem “tiltja”,bar tudom, hogy ez nem ennyire egyszeru.
2020. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
81%

Tudod en csupan 20 eves vagyok de mar most tudom hogy az ilyen ferfiakat kell kb a legnagyobb ivben elkerulni. Aki leepiti az önbizalmadat az nem férfi a szememben.. Nem ertem hogy turted ezt el eddig.

Hasonló ertekrend? Na ne viccelj. Amiket leirtal pont arrol szol hogy rohadtul nem hasonlo az ertekrendetek. Aki a szerelme fajdalmait (legyen az akarmilyen lelki vagy testi) nem veszi komolyan ott ne beszeljunk mar kapcsolatrol. Biztos neked az volt a hobbid hogy rohadtul faj a hasad meg a mehed nem? Ezek a ferfiak mit gondolnak? 10 évvel idősebb.. Pfff. Max testben de agyban ennyivel fiatalabb. Az anyosrol ne is beszeljunk.

Nem tudom igazabol mit irtjak mert jobb hogy ott hagyod ezt a szemetnek se nevezheto valamit, sz.rkupacot, megnyugodhatsz fogsz talalni sokkal jobbat aki nem azert lesz veled mert neki kell a gyerek hanem magadert.

A budahazy sz.rsagrol inkabb nem irok. Nem szimpatizalok ezzel a lelketlen "mehed jarjon ne a szad" mentalitassal ami beskatujazza a noket kb 100 évvel ezelotti tarsadalmi retegbe.. A no csak otthon foz mosogat meg babazik. Hat a mai vilagban ez kb lehetetlen alapbol is. De sok sikert. Amugy ha megnezed budahazy interjuit látszik rajta milyen ""boldog"":) így 3 gyerek utan. Leri rola hogy milyen ember.

2020. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
amúgy a férjem már jó néhány éve nem szeret, csak a becsülete miatt nem vált el tőlem, csalódott benem, azt gondolta, hogy jó feleség és édesanya alapanyag vagyok, én is ezt gondoltam, meg az is akartam lenni. Bocsánaat nagyon feldúlt vagyok!
2020. dec. 8. 13:44
 16/33 anonim ***** válasza:
30%
Hat bocs de ezek a kommentek utan.. Lombikot elutasitod vallas miatt? Hat oke...
2020. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Most már én is árnyaltabban látom a dolgokat, csak sokkal könnyebb egy értékrenhez viszonyulni, sokkal megbizhatóbbnak és biztonságosabbnak tűnt nekem még fiatalon.
2020. dec. 8. 13:46
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ha mar nen szerettetek egymast minek maradtatok egyutt?

Arra volt jo hogy leepitse az onbizalmadat. Semmi masra. Meg hogy lelki terrorban tartott.

2020. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
lehet másik felekezetet is keresek, csak mikor a meddőséggel küzdöttünk, mindig csak türelemre intettek minket. Bevallom nekem elfogyott a türelmem.
2020. dec. 8. 13:48
 20/33 A kérdező kommentje:
azért maradtunk együtt, mert esküt tetttünk, jóban rosszban. De én már nem birom!
2020. dec. 8. 13:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!