Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid-os a tanárom és November...

Covid-os a tanárom és November 23.-án találkoztam vele utoljára.akkor ez a karantén cucc rám is vonatkozik??

Figyelt kérdés
Nah szóval koronás lett az egyik tanárom, és én ugyebár november 23.-án láttam utoljára. 23.-án volt vele órám, de utána 3 napig nem volt de viszont, pénteken lett volna vele órám de elmentem orvoshoz így nem találkoztam vele..akkor most ez az egész karantén cucc rám is vonatkozik?

#egészség #karantén #koronavírus #Fontos lenne a gyos válasz
2020. dec. 10. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha igen arról fogsz kapni hivatalos értesítést.

Ha az osztályod kapott kompletten karantént akkor minden bizonnyal igen. Mire ezt te mind lekommunikálnád a hatósággal, hogy nem voltál ott már le is telne pont.

2020. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az NNK teljesen el van havazva, két hete szabadultam a karanténból, a mai napig nem kaptam meg a karanténra vonatkozó határozatot, amit elvileg a pozitív teszt után kellett volna megkapni. Kontakt kutatás szintén nem volt, pedig három iskolásom is van.

Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy ha online-ra állították az osztályt, akkor neked be kell-e mégis menned, arra a válasz egyértelműen nem. A komplett osztályra vonatkozik ilyenkor a karantén, minden egyéb paramétertől függetlenül.

2020. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem értesítenek, addig rád nem vonatkozik. Ha az osztályt digitálisra teszik, akkor nem tanácsos elmászkálni otthonról, de így direktben nem is tilos. Mikor lettek tünetei? Csak mert nov 23 már irtó régen volt, ha lett is volna karantén, mostanra rég lejárt volna.
2020. dec. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt most így 3 hét után?
2020. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam hogy hétfőn tettek minket karanténba
2020. dec. 11. 21:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Mult héten lettek neki tünetei de engem ki írt az orvos arra a hétre,és egyáltalán nem is láttam a tanárt, hétfőn mikor be mentem a tanár már karanténba volt
2020. dec. 11. 22:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Hátha karanténba raktak akkor elég egyértelmű a dolgok állása :) nincs kérdés, de legalább kb. a fele már letelt
2020. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem mondták hogy hatósági, az egyik barátnőm tegnap be ment városba (ő is ugy van mint én) akkor én is ki mehetek?
2020. dec. 11. 22:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz ki. Ő sem mehet ki, az, hogy megtette és nem bukott le nem jelenti, hogy te sem fogsz. Azt nem fogják hozzátenni, hogy hatósági mert csak hatósági és önkéntes létezik, mivel ezt nem te vállaltad önként ezért értelemszerűen hatósági. 30 ezertől 5 millióig terjedő pénzbírság lesz a jutalom és elég hozza egy jófej szomszéd, ismerős aki lát a városban, esetleg egy igazoltatás.
2020. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha múlt hét hétfőn már tünetei voltak, akkor mostanra lejárt a karantén, ha volt is. Elvileg a digitális oktatás ezzel járna, de ahogy a kettes írta, ez már nem fér bele nekik munkában. Mondjuk azért az kédéses, ők vajon mit kommunikáltak az iskolának, és az iskola mit kommunikált nektek.
2020. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!