Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgás ellen valami megoldás?

Fülzúgás ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés

Lehetetlenné teszi az életemet..

Akinek van valami fajta praktikája-megoldása,az kérem írjon.

Köszönöm


2020. dec. 11. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kevesebb alkohol.
2020. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont az alkohol
2020. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jól gondolom, hogy voltál orvosnál, elvégeztek minden vizsgálatot és nem találtak semmit? Ha nem voltál orvosnál, akkor minél hamarabb, sürgősen! Minél hamarabb mész, annál nagyobb az esélye, hogy tudnak segíteni. Ha voltál és nem segítettek, akkor ez van sajnos... Nincs olyan titkos módszer, amiről az orvosok nem tudnak, de a gyk-s hozzászólók igen.

Próbáld meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=VPGqmoyCepM&feature=youtu.be

Van akinek időlegesen segít. Én nem próbáltam még.

Tudom nem jó hír, nem segítség, de ha voltál orvosnál ÉS elvégeztek minden létező vizsgálatot (röntgen, érvizsgálat, neurológia, stb.) és nem találták okát, akkor az marad, hogy reménykedsz, hátha elmúlik magától, ahogyan jött - ahogy az előfordult már néhány szerencsésnél. Mindig menjen valami zene, "zaj" a háttérben hogy ne halld és ne fogyelj a zúgásra. Tudom, most elképzelhetetlennek tűnik, de meg fogod szokni a zőgást és észre se veszed. Sajnos nincs rá csoda gyógymód még.

2020. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kevés a viz bevitel , oxigen nyomelemhiány , érszűkület , túl sok fehérje só is okozhatja .
2020. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
meg még száz másik dolog, pl. meszesedés, vérkeringési problémák, túl hangos környezet és még másik száz olyan dolog, amiről a tudomány jelenleg nem tud, ezért nem is tudják gyógyítani sok esetben.
2020. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, hogy nincs e szervi oka.Ha van azt kezelni kell. Ha nincs, lehet olyan hallókészüléket kapni, ami fehér zajjal csillapítja a tüneteket. Nekem is fülzúgásom van. A készülékre TB támogatást kaptam.
2020. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez is olyan,mit a rák betegség,Keresik kutatják az okát,de eddig nem sok eredménnyel.Sok esetben azt mondják,tanuljon meg vele együtt élni. 40 éve ez van.
2020. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, még egy: a zajszűrős (vagy mi magyarul a noise cancelling) fejhallgató van akinek javította az állapotát. Nekem speciel nem, sőt talán még rontott is rajta, de van, akinek javít a használata.
2020. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ebben szenvedek és eddig még nem találtam rá megoldást :( Valóban nem szabad rá figyelni és akkor nem annyira zavaró...

Azért azt továbbra sem értem, hogy ha teljesen befogom a fülem, akkor is hallani.

2020. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: azért hallod, mert nem kintről jön a zúgás hanem "bentről". Pont ezért nehéz azonosítani a forrását, okát és csak te tudod a frekvenciáját és erősségét megállapítani.
2020. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!