Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne? Vagy mi...

Agydaganatom lenne? Vagy mi okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Már két hónapja tart hogy nem érzem magamat. Az egész fejfájással kezdődött ami heteken át volt és a fejem különböző pontjain mindenféle úton-módon éreztem a nyomásokat. És bár az elmúlt egy-két hétben ugyan nem érzem ezt (vagy legalábbis már nem olyan intenzíven), helyette most a legfőbb probléma nálam a szédülés, amely a napjaim nagy részében végig kísér engem, és sokszor olyan feelingem van mintha egy vonaton vagy hajón közlekednék, ülő-álló helyzetben egyaránt. Ami még feltűnő nekem, hogy időnként mintha olyan tüneteket is éreznék magamon mint a fülcsengés, vagy valamelyik végtagom gyengesége, emlékezetzavar, illetve ügyetlenség, de a héten már a mellkason is szúrt.


A közelmúltban több kivizsgáláson is voltam a vérvételtől a neurológián át a koponya CT-ig, de sehol sem találtak rendellenes dolgot, ennek ellenére folyton azon idegeskedek, hogy lehet mégis valami súlyosabb betegség áll a tünetek hátterében. :(



2020. dec. 20. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 A kérdező kommentje:
Igaz, a képalkotó vizsgálatot natív úton (tehát kontrasztanyag nélkül) csinálták meg, de ott se találtak semmit, de a szemészeten és fül orr gégészet is ugyanaz a lelet.
2020. dec. 20. 11:08
 2/75 anonim ***** válasza:
84%
Vitaminhiány is okoz ilyet, szedj vasat, multivitaminokat. Életmódod milyen? Mozogsz? Étkezésre figyelj jobban
2020. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Hát a mozgás az sajnos kevés nálam, meg az utóbbi időkben is sajna elég stresszes, kemény életem van. Idén még nem is pihentem érdemben, mivel a Covid miatt a nyáron is dolgoztam, csak azért hogyha nem tudok most elmenni nyaralni, akkor legalább pénzem legyen.
2020. dec. 20. 11:13
 4/75 anonim ***** válasza:
84%
Ha a kopnya CT-n nem találtak semmit, akkor nincs agydanagatod. Sok más is csinálhat ilyet.
2020. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:
Ez natív CT-re is igaz?
2020. dec. 20. 11:21
 6/75 anonim ***** válasza:
37%
Akkor gond nem lehet, ha a egyik vizsgálat sem mutatott semmit, nem is értem, hogy jut rögtön eszedbe az agydaganat. A szédülés/egyensúly téma miatt esetleg menj fülészetre, hátha a füleddel van valami probléma.
2020. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
Ott is voltam, de szintén semmi
2020. dec. 20. 11:31
 8/75 anonim ***** válasza:
87%
MRI volt? Neurológián MRI-vel vizsgáltak? Az a biztos, kontrasztanyaggal. Én a helyedben csináltatnék egy ilyen vizsgálatot is, mert ez a legbiztosabb az összes közül. Amúgy nem hinném, hogy agydaganatod van, de amiért ezeket leírjuk ugyanúgy aggódni fogsz, ha nem múlnak el a tünetek, ezért is ajánlottam hogy menj el MRI-re, mert az biztosan kimutatná, ha lenne bármi súlyosabb bajod.
2020. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
75%
Covidos nem voltal veletlenul?
2020. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
80%
Hát sajnos, 4-es ez nem igaz! Nem véletlenül találták ki az MR-t és nem véletlenül találták ki a kontrasztanyagot. Járd ki magadnak, hogy azt elvégezzék, akár magánúton is, fizetősön, hogy ne kelljen sokat várni. Csak azután lehetsz biztos a negatív eredményben.
2020. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!