Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne? Vagy mi...

Agydaganatom lenne? Vagy mi okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Már két hónapja tart hogy nem érzem magamat. Az egész fejfájással kezdődött ami heteken át volt és a fejem különböző pontjain mindenféle úton-módon éreztem a nyomásokat. És bár az elmúlt egy-két hétben ugyan nem érzem ezt (vagy legalábbis már nem olyan intenzíven), helyette most a legfőbb probléma nálam a szédülés, amely a napjaim nagy részében végig kísér engem, és sokszor olyan feelingem van mintha egy vonaton vagy hajón közlekednék, ülő-álló helyzetben egyaránt. Ami még feltűnő nekem, hogy időnként mintha olyan tüneteket is éreznék magamon mint a fülcsengés, vagy valamelyik végtagom gyengesége, emlékezetzavar, illetve ügyetlenség, de a héten már a mellkason is szúrt.


A közelmúltban több kivizsgáláson is voltam a vérvételtől a neurológián át a koponya CT-ig, de sehol sem találtak rendellenes dolgot, ennek ellenére folyton azon idegeskedek, hogy lehet mégis valami súlyosabb betegség áll a tünetek hátterében. :(



2020. dec. 20. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
85%

Fejfajas : dehidrataltsag,front, vernyomas problemak, vitamin hiany,ionhaztartas felborulasa , kimerultseg

Szedules: ugyanazon dolgok okozhatjak amit a fentiek.

Fulcsenges : keress ra tinnitus ,szinten lehet esetlegesen magneziumhiany, panikbetegseg szovodmenye,vernyomas is okozhatja

Emlekezetzavar : lehet szimplan csak kevesbe koncentralsz vagy figyelsz dolgokra mostsansag

Az a gond ha az ember fel valamitol hajlamos magat figyelgetni nonstop ,es a legkisebb tuneteket is felnagyitja ,es a legrosszabbra gondol.

Nem tudom miert hurrogtak le az illetot aki a magneziumot ajanlotta. Ugyanis nekem egy kimerult allapotnak tunik a dolog , jo nagy adag szorongassal amin a magnezium es sok sok kikapcsolodas tud segiteni. A magneziumot ajanlo illeto is a neurologus negativ eredmenyei utan tanacsolta ezt. Hajtsatok az MRIt aztan ezert lesz 2-3honapos varo lista olyanoknak akiknek tenyleg szuksege van ra. Ne akarjatok ti iranyitani az orvosaitokat, meg az egeszsegugyet. Lehet menni MRre masik neurologushoz kedves kerdezo de ugyanugy negativ eredmenyeket fogsz kapni, vagy megprobalhatsz pozitivan gondolkodni sportolni elegendo vizet es vitamint fogyasztani es helyreall minden. De semmikepp sem a gyakorikerdeseken kerdezz sokkal inkabb egy orvos kerdezos oldalon .

2020. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
16%
Aztán ha belehal, mert műtét helyett magnéziumot szedett, akkor te majd vállat vonsz, 41-es. ki vagy te, hogy eldöntsd, hogy kinek van rá szüksége meg kinek nincs? Milyen, a felsoroltaktól eltérő tünet kell neked ahhoz, hogy úgy ítéld meg, hogy valakinek "tényleg szüksége van rá"?
2020. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, azt bevallom hogy idén elég kemény évem van/volt, és nemcsak a korona miatt. Egész nyáron dolgoztam szóval se nyaralás se semmi ilyen nem volt (ha pihentem is, akkor is max otthon voltam vagy egy-egy napra elmentem valahova kirándulni az országban, de olyan hogy több napra valamerre és kikapcsoljam magamat nem volt), meg sajnos jelenleg a magánéletem sem a legpedánsabb. A vírus meg már csak hab a tortán, ami miatt le van állva az élet, meg maszkot kell hordani, etc.
2020. dec. 22. 20:43
 44/75 anonim ***** válasza:
76%

41es vagyok.

Nem en dontottem el hogy nincs halalos baja basszus hanem az orvosa.

Gyere le joisten.

2020. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
32%
Te hogy jutottal el 42es egybol halalig meg mutetig?
2020. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
68%

Nemtudom miért pontoztátok le a 41-est, hisz teljesen igaza van. Ha hiszitek,ha nem, a legtöbb ilyen problémát egyszerűen csak szimpla vitamin, folyadék pótlás,stb.. hozza rendbe.Miert kell azokat lehurrogni aki nem aztmndja :" Rohanj újra orvoshoz és kérj MRit mert biztos agydaganatod van".

Meg egy kicsit pozitívabban kéne gondolkodni is.Hasonlo mint a placebó hatás.Ha nincs komoly betegség a háttérben,ezek segítenek.

2020. dec. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
68%
Nem "a legtöbb ilyen problémát" kell nézni, hanem mindenkinek a saját problémáját. Mindaddig, amíg nincsen minden rendelkezésre álló eszközzel kizárva az életveszélyes és rendkívül gyorsan előrehaladó megbetegedés, addig nem lehet a kezelést vitaminokra meg ásványokra bagatellizálni. Márpedig kontrasztanyagos MRI nélkül ezt nem lehet kizárni. És azért kell mindjárt halálra meg műtétre gondolni, 45-ös, mert a sírból már nem lehet visszahozni, aki a késlekedésbe belehal, de akinél már tudják, hogy biztosan nem agydaganata van, azt bármikor lehet ezekkel az egyszerű szerekkel kezelni. A sima CT pedig nem alkalmas minden eset kimutatására.
2020. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
9%

Nyilván ha valami akkora baj lenne,nem ide írna kérdést.Szóval annyira ne vigyük túlzásba.

Nem mondom hogy nincs baja,de mi itt csak tippelgetünk,ezt csak orvos tudja neki megmondani..

2020. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
6%
Mit okoskodsz, 48-as! Nem tudod, mi az, hogy rák? A rák már rég benne van az emberben, mire tünetei lesznek, és vígan gyakorizgathat közben. Aztán tünetei is lesznek, ami már a sárga lámpa, és azt jelenti, hogy azonnal el kell kezdeni az adekvát kezelést. Ami alatt még mindig ki tud kérdéseket ide írni. Ha meg nem kapja meg a szükséges kezelést, akkor már nem fog többet itt kérdezgetni. Csak az orvos tudja neki megmondani, miután megkapta a szükséges képalkotó vizsgálat eredményét. Anélkül az orvos sem tudja.
2020. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
53%
Te mit okoskodsz? Nézd már meg írtam a szöveg végére te észlény!Csak azt veszutek ki a szövegből amit ti akartok, és akkor én okoskodok? Gondolkodjál már.😂
2020. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!