Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne? Vagy mi...

Agydaganatom lenne? Vagy mi okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Már két hónapja tart hogy nem érzem magamat. Az egész fejfájással kezdődött ami heteken át volt és a fejem különböző pontjain mindenféle úton-módon éreztem a nyomásokat. És bár az elmúlt egy-két hétben ugyan nem érzem ezt (vagy legalábbis már nem olyan intenzíven), helyette most a legfőbb probléma nálam a szédülés, amely a napjaim nagy részében végig kísér engem, és sokszor olyan feelingem van mintha egy vonaton vagy hajón közlekednék, ülő-álló helyzetben egyaránt. Ami még feltűnő nekem, hogy időnként mintha olyan tüneteket is éreznék magamon mint a fülcsengés, vagy valamelyik végtagom gyengesége, emlékezetzavar, illetve ügyetlenség, de a héten már a mellkason is szúrt.


A közelmúltban több kivizsgáláson is voltam a vérvételtől a neurológián át a koponya CT-ig, de sehol sem találtak rendellenes dolgot, ennek ellenére folyton azon idegeskedek, hogy lehet mégis valami súlyosabb betegség áll a tünetek hátterében. :(



2020. dec. 20. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
15%
Magnéziumot majd akkor szedjen, ha minden szervi bajt egyértelműen kizártak. Ez még várat magára. Egyébként nem hiszem, hogy neked is az összes felsorolt tüneted megvolt.
2020. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt 21-es? Hogy a jelenleginél is hamarosan lesznek még rosszabbak? :O
2020. dec. 21. 11:37
 23/75 anonim ***** válasza:
7%
Ezt a 20-asnak írtam, aki az összes tünetedet megoldaná magnéziummal.
2020. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
76%
Szia. Vizsgáltasd ki magad rendesen, a CT nem 100%!! Esélyes, hogy nincs agydaganatod, de mi ezt látatlanban nem tudjuk neked megmondani, csak az MR mutat biztosat kontrasztanyaggal.
2020. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
77%

Mert te tudod milyen tüneteim voltak,ugye?:)

Egyébként túl van a szervi kivizsgálásokon,ha olvasnád. Imádom az okos embereket.

Egy szimpla vitamin hiány is okoz hasonló problémákat szóval ne nekem add be ezt légyszives.

Rengeteget jártam orvoshoz,

soha semmilyen szervi bajomat nem találták.A stressz, na az, durva testi tüneteket produkál.

Főleg ha a kérdező elhiszi hogy agydaganatja van.

2020. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
70%
Másrész megcsak segíteni akartam.Elmondtam a tapasztalatomat... :) De legyen neked ennyi bajod.
2020. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
15%
Nincsen túl a teljes szervi kivizsgáláson, és ha a biztos diagnózis helyett ásványpótlást javasolsz, azzal nem segítesz.
2020. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
65%
Miért te mot segítesz? Engem oktatsz XD azon kívül?
2020. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
84%
Majd a neurologus eldonti, hogy szukseg van-e MR-re, vegul is ez az o dolga.
2020. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
90%
Az orvosokat néha rá kell beszélni arra, amire maguktól nem jönnek rá. Nem az ő élete, hanem a betegé.
2020. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!