Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom lenne? Vagy mi...

Agydaganatom lenne? Vagy mi okozza ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Már két hónapja tart hogy nem érzem magamat. Az egész fejfájással kezdődött ami heteken át volt és a fejem különböző pontjain mindenféle úton-módon éreztem a nyomásokat. És bár az elmúlt egy-két hétben ugyan nem érzem ezt (vagy legalábbis már nem olyan intenzíven), helyette most a legfőbb probléma nálam a szédülés, amely a napjaim nagy részében végig kísér engem, és sokszor olyan feelingem van mintha egy vonaton vagy hajón közlekednék, ülő-álló helyzetben egyaránt. Ami még feltűnő nekem, hogy időnként mintha olyan tüneteket is éreznék magamon mint a fülcsengés, vagy valamelyik végtagom gyengesége, emlékezetzavar, illetve ügyetlenség, de a héten már a mellkason is szúrt.


A közelmúltban több kivizsgáláson is voltam a vérvételtől a neurológián át a koponya CT-ig, de sehol sem találtak rendellenes dolgot, ennek ellenére folyton azon idegeskedek, hogy lehet mégis valami súlyosabb betegség áll a tünetek hátterében. :(



2020. dec. 20. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
36%
Benne van a rák az agyában vagy nincs? Egyértelműen kiderült hogy nincs! Ne gyertek már a halállal meg egyéb dolgokkal, már összevissza csavarjátok az egészet!
2020. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
74%

Nekem meg ne akarjatok megmondani hogy mi hogy működik,mert súlyos beteg embert ápolok, szóval a hülyeséget tegyétek már félre.Aki ott van mindennap egy beteg rokonával,tapasztal olyan dolgokat is amiről másnak fingja sincsen,az orvos meg nemtud vele mit kezdeni!

Amúgy meg nem kell a frászt hozni a kérdezőre!

2020. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
36%
Nem derült ki egyértelműen, mert a CT nem elég ahhoz, hogy biztosan ki lehessen jelenteni. Ami egyértelműen kimutatja, az a kontrasztanyagos MRI, akkor is, ha ez neked nem tetszik. És nem a cél, hogy a frászt hozzuk a kérdezőre, hanem az, hogy elérje az orvosánál, hogy az összes vizsgálatot elvégezzék, ne hagyják ki azt, ami a döntő szót ki tudja mondani. Majd annak az ismeretében fog a kérdező megnyugodni.
2020. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
83%

Azt szoktak mondani, hogy amikor egy tuneteggyutesnel tobb tunet is van, ami nem osszekotheto, az azbesetek donto tobbsegebn nem szervi baj forrasa.


Tavaly megjartam en is.

Ct utan mrt csinaltattam.


2 het mulva mar semmi bajom nem volt.


Csinaltass mrt, a negativ eredmeny megfog nyugtatni.

Supradin,c es d vitamin, esetleg szorongascsokkento, seta, sok folyadek.

Kozhelynek tunhet de tenyleg nem az! :)

Relax.

BK

2020. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kerdezo?
2021. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:
Talán kicsit jobban érzem magam.
2021. jan. 2. 09:44
 57/75 anonim ***** válasza:
62%

"Ahogy elolvastam a kerdesedet nekem ez sokkal inkabb hypohondrianak tunik, a vizsgalatok negativak de te nem hiszel neki, tulzottan figyeled onmagad.

Teljesen ugyanezek a tuneteim voltak es amikor leallitottam magam az agyalásrol minden tunetem megszunt egy het alatt"


Csak most láttam a kérdésedet, ahogy a fent idézett választ is. Az egész novemberem azzal telt, hogy próbáltak meggyőzni arról, hogy csak stresszes vagyok és/vagy hipochonder. Sajnos(?) még a Covid tesztem is negatív lett, így ez tovább táplálta a hipochonder imidzsemet. Aztán valamivel utánam más is beteg lett a családban, hasonló tünetekkel, de nagyon, mindjárt kiderült, hogy talán mégsem a stressztől voltam rosszul.

Egyébként a Covid is okoz ilyen tüneteket, de körülöttem most többen is voltak, akik hasonlótól szenvednek/szenvedtek, és negatív lett a tesztjük. Valami vírus lehet, nekem a Bilobil és a B vitamin segített sokat.

2021. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
Megcsináltattad az MRI-t?
2021. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
Őszintén, miért itt kérdezősködsz, ahelyett hogy kivizsgáltatnád magad? Hányszor fogod meg ezt a kérdést feltenni és kiemelni? Senki se lát a fejedbe, honnan tudjuk, hogy agydaganatod van-e? Arra van az MR, hogy kiderítse. Amíg nem mész el, úgyse fogsz megnyugodni és biztos lenni a dologban.
2021. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Belsôfûll Labirint Trauma is okoz ilyen jellegû tûneteket! Jòbban meg kellene vizsgàltattni!
2021. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!