Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emésztési zavar?

Emésztési zavar?

Figyelt kérdés

November elejétől szedek Metformint, amely sok és erős emésztőrendszeri mellékhatást okozott. Azóta nem a régiek a dolgok. Viszont kb. 1 hete undorodom egyes szagoktól, nem tudok nagyobb adag ételt enni és nagyon gyorsan jól lakok. Ezután érzem, hogy hányingerem lesz, ha még eszek. Pár napig csikart a hasam és sok volt a szél, hígabb sárgás széklet. Levertnek érzem magam, de nem tudom, hogy attól, mert nem eszek rendesen vagy más lehet az oka.

Tehát nem tudom, hogy még mindig gyógyszer mellékhatás, vírus, más betegség...

21/L



2020. dec. 26. 22:16
 1/3 anonim válasza:
Én azonnal elmennék orvoshoz! Az emésztési probléma nem játék!
2020. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Irány az orvos!


A sárga széklet hasnyálmirigy és epe problémára utal.

A sok szél, a böfögés epekőtől is lehet.

A szagoktól undorodás, az étvágytalanság, levertség akár Covid is lehet, lehetsz láz nélkül is Covidos.

2020. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szagoktól undorodsz? Gondolom a puki szagától xD Kíváncsi vagyok a helyedben hogyan reagálnék, nekem az vonzó ha egy lány nem undorodik a kellemesebb szagoktól 😀🙂
2021. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!