Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj az egész fejem...

Miért fáj az egész fejem hátul, illetve a tarkónál?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam egy fejfájós típus. Tegnap este random elkezdett fájni az egész fejem, de csak hátul. Kaptam egy kisebb pánikrohamot is közben, mert nagyon megijedtem, elkezdtem szédülni, rosszul lenni, mivel soha nem szokott fájni. Aludni is alig tudtam. Reggelire sem múlt el, a nyakamnál is ennyire fáj. Mi okozhatja ezt? Remélem semmi komoly🥺


A vérnyomásom általában alacsony, a pulzusom szokott eléggé magas lenni. Ma reggel 113/80 volt 107es pulzussal. Hipochonder vagyok.


18/L



2021. jan. 2. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg stressz vagy fronterzekenyseg.


Nálam is hasonló esetek vannak már lassan három hónapja. Voltam mindenféle vizsgálaton, de sehol nem mutattak ki rendelleneset. Ettől függetlenül ha a közeljövőben nem javulna a helyzet, akkor menj el orvoshoz.

2021. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van és nem egy komolyabb dolgokról van szó. Köszönöm!
2021. jan. 2. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyakad nem fáj, tarkomerevseg?
2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a fejem
2021. jan. 2. 13:49
 5/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! A pulzusszámod viszont túl magas, ez lehet az oka a fejfájásodnak! Megijedtèl, talán azèrt ugrott igy meg a pulsusszámod! Ha tartósan magas a pulzusod, akkor feltètlenûl orvoshoz kell fordulnod, mert van rá gyógyszer, ami be tudja szabályozni! Javaslom, hogy szedjèl B vitamin Forte, komplexumot, az idegeid megerôsitèse cèljából ès, hogy idôvel jobban el tud viselni a stresszes helyzeteket. 2 hèt után már èrezhetô a kedvezô hatása! Probálj rendszeressen sportolni, - a sport levezeti a felesleges idegessèget. Elôszôr csak keveset, majd egyre többet tudsz majd edzeni. Irhatod a trènig teljesitmènyeidet naponta, igy nyomon tudod követni a fejlôdèsedet. Futás, sulyzózás, kerékpározás, fekvôtámasz stb. A sport sokat tud segiteni! Minden jót!
2021. jan. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🤗
2021. jan. 6. 09:19
 7/7 anonim válasza:

Nekemis a tarkóm fáj es a nyakam most megis meredt szo szerint

Neked jobb már? En a streszre gondolok

2022. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!