Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatnád magad covid ellen...

Beoltatnád magad covid ellen olyan tapasztalattal, hogy influenzaoltás mikor felvetted még súlyosabb lefolyást okozott, mint egy sima influenza?

Figyelt kérdés
Nem mindenki tapasztal mellékhatásokat, de ha te vagy az akkor ez nem vigasztal. Én például megtapasztaltam ezt a keresztreakció dolgot ami ismert mellékhatás az influenzaoltásnál. Ezzel az adottsággal nagyon hezitálok nem tudok dönteni. Sok ilyen tapasztalat van nem csak az enyém, hogy döntenek akikkel ilyen történt?
2021. jan. 2. 18:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, te vagy az, aki mindent IS tud? Ne haragudj, kérlek folytasd tovább az emberek elkedvetlenítését. Ahhoz még jobban értesz.
2021. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%
Nem én tudok mindent is, te vagy teljesen fogalomnélküli :) vágod a különbséget a kettő között, vagy magyarázzam el?
2021. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%
Biztosan le lehet bénulni egy oltástól? Megbizonyosodtál róla? Nem ferdítem a tényeket, nem szokásom, bármennyire is furcsa és szokatlan ez számodra. Sosem csak egy forrásból tájékozódom. Ha én vagyok fogalmatlan ezek után is, akkor te biztosan nem vagy az. Tessék, itt a lehetőség és magyarázd el, hogy hogyan működik ez a típusú oltás (nyilván fogalmad sincs, mivel ez lesz az első ilyen). Nyilván mindennek lehet mellékhatása. Képzeld, minden egyes levegővétel rombolja a sejteket valamilyen szinten, mert oxidáló hatása van. Igen lassan, de öl. Annak is lehet mellékhatása, ha kilépek az utcára, mert rám eshet egy műhold. De láthatóan szkeptikus alkat vagy és nyilván jobban ismered a hölgy kutatásait, mint ő maga. Én sem ismerem, csak több különböző forrásból tájékozódom. Ja és nem vagyok olyan negatív, hogy muszáj legyen elkedvetlenítenem az embereket mindenáron, mint te.
2021. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

10! Sehol nem mondtam, hogy tudományos érvet osztok meg, sem pedig azt hogy hivatalos szatisztikáról számolok be, ahogy említettem is saját tapasztalatot osztottam meg, ami nagyon sok embernek még nincs, mivel jelenleg még csak egy bizonyos kört oltanak. Ennek ellenére sokan rettegnek az oltástól, mert ilyen anekdoták terjednek, amiket te is mesélsz!

Úgy csinálsz, mintha értenél hozzá és tudnád miről beszélsz, szerintem sajnos el is hiszed és ez nagyon szomorú és egyben veszélyes is. Azért, mert elolvastál néhány szkeptikus cikket és esetleg meghallgattál pár Gődény konteót meg ismertél valakit akinek a nagynénijének a szomszédjának a német levelezőtársának a kisunokájának a felesége lebénult XY oltástól már rögtön párhuzamot vonsz! Gondolom, olyan tagja vagy a magyar társadalomnak, aki ha kell éppen dj, vagy futball szakértő, most éppenséggel kutató/virológus/immunológus aki simán lepipál minden egészségügyben dolgozót a szakértelmével egészségügyi kérdésben. Nekem személy szerint van jogosítványom, kellett hozzá tanulnom valamicskét az autóról, de ha baja van a kocsinak nem osztom ki az autószerelőt, hogy nem jól tudja a szakmáját, és a péknek sem mondom meg hogy kell kenyeret sütni, de a fodrászomra is rábízom a hajfestést, mert hiába láttam sok videot instagramon hogy kell balayaget festeni, biztosan fele annyira jól sem tudnám megcsinálni, mint ő!

Én személy szerint nem beszélek le illetve rá senkit az oltásra, mindenkinek szíve joga, csak utána ne ezek az emberek rohamozzák le a kórházat ellátásra szorulva, mert pont az lenne a cél hogy az oltással ezt elkerüljük!

2021. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
25%
Képzett mikrobiológus vagyok, ha érdekel.
2021. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest semmilyen érvet nem sikerült felhoznod az álláspontod mellett, csak ideböfögtél valami hülyeséget.
2021. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
25%
istenem....látnád magad kívülről
2021. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%
Én egyébként sem oltaznám be magam, ahogy a környezetemben sem, mert senki sem olyan hlye!
2021. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem oltatnék.
2021. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
24%
Csak ha birka lennék. Azok oltatnak, mert mindent elhisznek.
2021. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!