Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hét hete köhög?

Hét hete köhög?

Figyelt kérdés

A gyermekem 7 hétig köhögött.A múlt hétre elmúlt neki,mehetett oviba.Járt 3 napot és mára olyan szinten visszaesett,hogy nincsen 1 perce úgy,hogy ne köhögjön.

Kértem neki antibiotikumot.Eddig nem kapott,mert meg nem vizsgálta senki,csak " telefonon" ( mivel covid van,így nem fogadják)össze-vissza adattak velem neki mindent.Ma azt mondtam,elég volt,itt ezek a szirupok köhögésre neki már nem segítenek.

Azt nem tudom,hogy ceclor antibiotikumot kapott délután 4-kor,6-kor a normaflort,mert a patikus azt mondta teljen el 2 óra közöttük.Még kellene neki adnom cataflam cseppet is.Itt is el kell telnie a 2 órának? Tehát most este 8-kor. Pluszban még sinecod köhögéscsillapítót is kell adnom éjszakára.Cataflam és sinecod sem vehető be egybe?Ja és még egy dolog,mhogy most pici hőemelkedése is van,arra nurofent szoktam neki régebben.Ehelyett a cataflam is jó lenne,mert a tájékoztatóban ugye erre nem írja,viszont sokaknál olvastam,hogy használják lázcsillapításra.

Bocsánat a sok kérdésért,de lassan a covid miatt már doktorálhatunk is,hiszen saját magunknak kell kinyomozni vizsgálat nélkül, hogy mi lenne a jó gyógyszer.



2021. jan. 7. 18:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igen,ha bejutnánk oda,de most aztán rendesen meg van kötve az ember keze.És tényleg elszomorító,hogy gyerekről van szó...én elhiszem,hogy vírus van,de azért nem gondolom,hogy ilyen szinten kell lenni,hogy mindenhol folyamatosan falakba ütközöl.
2021. jan. 10. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!