Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Duzzanat a végbél nyílás...

Duzzanat a végbél nyílás körül.Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja volt egy nagyon durva szorulásom,2 kupot is kellett használjak.Azóta van egy duzzanat a végbél nyílásom körül.Vagy 2-3 napig fájt de utánna semmi.Fájdalom azóta sincsen de a duzzanat megmaradt.Ha aranyér lenne akkor nem kéne fájnia vagy véreznie?Daganat szerintem nem lehet hiszen biztos vagyok benne hogy köze van a szorulásomhoz,mert azóta van így.Egyébként kemény,ha ez segit bármit.Székletet üríteni tudok rendesen,odafigyelek az étkezésemre azóta,nemis fáj.

2021. jan. 14. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Aranyered van az is verezhet

Nekem volt aranyerem es 3 wc papir total tele volt :)

Meggyogyitottam magam orvos nelkul


Elfog mulni az a lenyeg nem szabad kemenyet kakilnod ( rozs kenyeret egyel es olyan dolgokat amitol nem lesz kemeny a szekleted )


Vissza kell huzodnia az aranyernek

Lehet venni kenocsot es kupot is


Jobbulast

2021. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,most megnyugodtam hogy nem valami daganat vagy ilyesmi,azért ezt jobban lehet kezelni:)

De amúgy épp azaz hogy nem vérzik.Kb mennyi idő múlva húzódik vissza?

2021. jan. 14. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha daganat lenne akkor nem lenne friss ver a wc papiron :)

A kakidban lenne alvatt ver :)


Gondold el en mit ereztem at 3 wc papir full ver :))) nem mentem orvoshoz ha nem magam megoldottam a problemat :)


Nyugo semmi bajod :) mindenkinek van ilyen problemaja sajnos :)

2021. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csoda hogy kibirtad,köszi szépen a választ:)
2021. jan. 14. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Haaat kellemetlen ez igaz :))

De fontos a taplalkozas es rendbe rakod magad :)) ha nem sikerul batran írhatsz privatban is nekem :)


Kitartast es jobbulast

2021. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A külső aranyér (amit duzzanatként érzel) nem vérzik, az a belsőre jellemző. Sajnos nekem is van, hol külső, hol belső. Ha belső, akkor nekem is rendesen vérzik a nagydolog végén.
2021. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettek.Azt szeretném még kérdezni,hogy ez el fog múlni/visszahúzódni és ha igen mennyi idő?Orvoshoz forduljak vele ha nem fáj csak nagyon ritkán és nagyon kicsit?
2021. jan. 14. 23:43
 8/11 anonim ***** válasza:

𝕡𝕖𝕣𝕤𝕫𝕖 𝕙𝕠𝕘𝕪 𝕖𝕝 𝕗𝕠𝕘 :)

1 𝕙𝕖𝕥 𝕕𝕖 𝕒𝕜𝕒𝕣 2 𝕚𝕤 𝕝𝕖𝕙𝕖𝕥

ℕ𝕖𝕜𝕖𝕞 𝕚𝕤 𝕟𝕒𝕘𝕪𝕠𝕟 𝕗𝕒𝕛𝕥 𝕞𝕖𝕘 𝕜𝕖𝕝𝕝𝕖𝕞𝕖𝕥𝕝𝕖𝕟 𝕧𝕠𝕝𝕥 :)

𝕒𝕛𝕒𝕟𝕝𝕠𝕞 𝕒 𝕞𝕖𝕝𝕖𝕘 𝕗𝕦𝕣𝕕𝕠𝕫𝕖𝕤𝕥 𝕞𝕖𝕣𝕥 𝕒𝕜𝕜𝕠𝕣 𝕧𝕚𝕤𝕤𝕫𝕒𝕗𝕠𝕘 𝕙𝕦𝕫𝕠𝕕𝕟𝕚

2021. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet tumor is, irány a proktológia/sebészet. Az ilyet mindig meg kell nézetni.
2021. jan. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát azért na, ha itt a daganat, akkor nem alvadt vér lesz a szekletben.

Nálunk végbél daganatos van a családban és nem alvadt vér hívta fel a problémára a figyelmet, hanem élénk vörös.

Én a helyedben elhuznek proktologushoz, biztos ami biztos.

Ezzel nem játszanék, simán máj és tüdő áttéteket ad és ja kifogsz egy szerencsétlen mutációt, akkor cseszheted. Tapasztalatbol írom.

Üdv

2021. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!