Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hónapok óta tartó szaglásvesztés?

Hónapok óta tartó szaglásvesztés?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy néhány koronavírus fertőzöttnél az átlagos 4 hét után sem tér vissza a szaglás, vannak olyan akiknek már több mint fél éve. Ha esetleg itt az oldalon van ilyen, tőle szeretném megkérdezni, hogy esetleg elment-e vele orvoshoz, és ha igen mit javasolt, vagy milyen megoldási módszerrel találkozott? Én az 5. hétnél járok, még mindig nem tért vissza a szaglásom, amikor a fül-orr gégész megvizsgált orrsprayt írt fel arra, hogy nem érzek szagokat, használom is, bár semmit nem segít rajtam, ezért lennék kíváncsi másoknak mi segített, ha van ilyen.

2021. jan. 18. 15:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2021. máj. 2. 13:07
 12/20 anonim ***** válasza:
Köszi. Kiprobalom. Csak nalam mar 8honapja tart a szaglas vesztes, illetve torzulas. Remelem nalam is bevalik.Es hogy csinaltad? Talalkoztal valamivel aminek tudtad, h milyen szaga vagy illata van es visszaemlekeztel es szaglasztad közben?Kb igy kell csinalni?
2021. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Találkoztam? Nem igazán értem mire gondolsz. Narancs, fahéj, eukaliptusz és levendula illóolajokat vettem, nekem nem tartott olyan sokáig a szaglásvesztés, szóval igen, azért ezeknek a szagára emlékeztem, meg már az első próbálkozásnál éreztem is valamilyen szinten őket. A videóban is említik, hogy sok páciens azt hiszi teljesen elment a szaglása, mégis ha elkezdi a szaglástréninget, és az üvegcsékből szaglássza a különböző illóolajokat, akkor már az első próbálkozásnál is kiderül, hogy valamit érez.
2021. máj. 4. 12:50
 14/20 hosszúhajú ***** válasza:
uncsitesóm fél évre vesztette el, de magától tért vissza, nem csinált semmit, én kb 5 hete, és 3 hét utáni icipicit javul szaglás ízlelés, én sem tetem semmit.
2021. szept. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 hosszúhajú ***** válasza:
100%
10. azt hiszem a szent imrében 11 kerület van szagterápiás ambulancia, ott van szagtréning külön osztály van rá.
2021. szept. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mar a 13.honapban vagyok a szaglas vesztesem ota. 3 honapig semmi, aztan fokozatosan egyre több szagot erzek azota. De olyan szagokat amiket elötte meg sosem.Mostanaban kezdem ugy erezni, h kezdek valos szagokat is erezni, pl kuka, virag, tusfürdö. Ugyerzem szep lassan egyre több szagot es illatot erzek es hamarosan helyre allhat a szaglasom. Nagyon bizom benne
2021. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Valaki van itt még, segítenétek?
2022. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 hosszúhajú ***** válasza:

17 mi a gond? én itt vagyok


írtam mikor pár hete icipicit kezdett javulni a szaglásom, azóta még jobb lett, 4 és fél hónapja ment. gyengén, de érzek. viszont pár hete torzul kezdtem szagokat érezni, ami már szintén enyhült. én is reménykedem.


kérdező mi újság?

2022. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
En is itt vagyok. Nalam 16honapja tart szaglas vesztes.Mar erzek valos szagokat, torz szagokat, gyenge szagokat is.Az az erdekes, h neha 2percre mintha visszaterne a szaglasom rendesen elkezdek ölrülni aztan megint semmi.De ez utobbi mar az eleje ota igy van
2022. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

17 vagyok

Nincs szaglásom nekem sem

2022. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!