Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Altatóról szeretnék leszokni,...

Altatóról szeretnék leszokni, de nem értek valamit?

Figyelt kérdés
Elvileg csökkenteni kell az adagot, ami rendben is van, de engem nem az elvonási tünetek zavarnak, hanem az, hogy ha kevesebbet veszek be, akkor kevesebbet is alszok. Ez hogy áll helyre? Helyre tud állni egyáltalán?
2021. jan. 21. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezelni kellene az alvásproblémádat, mivel annak valami oka van. Lehet, hogy valamilyen mentális dolog lapul a háttérben. Léteznek alvászavar vizsgálatok, stb. Az altatóval csak a tüneteket enyhítetted.
2021. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, mindig is elég stresszes volt az életem, aztán egy trauma hozta ezt elő, és nem áll helyre. Akupunktúrára járok, más nem fér bele most anyagilag, mert az is nagyon drága.. és annál érzem, hogy nyugodtabb vagyok, emiatt nem akarom abbahagyni. De nem tudom mi lenne a legjobb megoldás..
2021. jan. 22. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia lenne a jó megoldás, de az nagyon drága, TB-sen meg szinte elérhetetlen (hajrá világszínvonalú magyar egészségügy!)
2021. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen..:(
2021. jan. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!