Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laktózérzékenység lenne vagy...

Laktózérzékenység lenne vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés
Vasárnap kezdődött, hogy a szokásos kávém elfogyasztása után görcsbe rándult a gyomrom, és hasmenésem lett, aztán elkezdtem egy furcsa, kellemetlen záptojás szagot érezni mindehol. Másnap kipróbáltam, hogy tényleg a tej okozza ezeket a kellemetlenséget, és valóban kijöttek a tünetek az ital elfogyasztása után.Azóta nem fogyasztok tejet és tejtermékeket, azonban a szagot még most is érzem, alig bírok enni, mindig csak azt a borzalmas szagot érzem. Néha elmúlik, de most újra visszatért. Jövő héten megyek majd orvoshoz, de addig érdekelnének mások véleményei, tapasztalatai a témában.

2021. jan. 21. 22:35
 1/2 anonim válasza:

Hát, szerintem biztosat csak az orvos tud mondani. Én is laktózérzékeny vagyok, de nekem nem szokott ilyen komolyabb tüneteket hozni a tejtermék.

Minden esetre jobbulást!

2021. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keress fel egy gasztorentologust feltétlen és egy vérvétel után mond neked biztos eredményt :)
2021. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!