Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ingadozó pulzus, miért?

Ingadozó pulzus, miért?

Figyelt kérdés

Legtöbbször túl gyors. Van mikor 78, de van mikor 120. Átlagos a 90 körül. Voltam ekg-n, azon nem találtak semmit. Kardiora már kértünk időpontot. Kicsit aggaszt, mi lehet. Sokat stresszelek mostanában munka miatt, attól is lehet? Csakhogy akkor is magas mikor teljesen nyugodt vagyok. Mi tudna ezen segíteni?

20/L



2021. jan. 28. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet stressztől. 24 órás Holter kéne, de szerintem a kardiológus javasolni fogja
2021. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, ősszel volt már rajtam. Abból nem tudom mit tudtak meg, azt nem mondták.
2021. jan. 28. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed jó?
2021. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt nem nézettük csak a doktornő tapogatott valamit. Érdemes lenne?
2021. jan. 28. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta mi a helyzet?
2021. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kerdest!:) Azota volt rajtam megegyszer 24 oras mero, azon allitolag minden rendben, de en eleg magasnak lattam oket. Mindenesetre kaptam decemberre egy idopontot kardiologiara, elotte nem tudtak fogadni a covid miatt.
2021. okt. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!