Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti, akik átestetek már a...

Ti, akik átestetek már a korona vírus fertőzésem és halljátok ezeket az őrületes egetrengető baromságokat, amiket egyes szennylapok lehoznak a vírussal kapcsolatban, mit érezték ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én is átestem, édesanyám is átesett, a férje is átesett és a családba szinte mindenki...egyszerűen leesik az állunk a sok hülyeségtől. Olyanokat olvasunk, hogy az agyat támadja meg, az idegrendszert, a szívet, májat, Gyógyulás után is hosszútávú gyengeség meg egyéb ökörség, persze ez nem igaz, hiszen boncolás sincsen, Fogalmuk sincs hogy tényleg okoz e valamit hosszútávon és mégis ezzel a baromságokkal van tele az internet, az emberek meg rettegnek. Neves emberek szájából hangzanak el ezek, komoly hírportálokon… Nem értjük miért... Bezzeg ez nem rémhírterjesztés…
2021. febr. 1. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

7-es vagyok. Nem kell elhinni, de így volt. Vitatkozhatsz velem nyugodtan, de én voltam az, aki átélte a dolgot. Lehet, hogy képtelen vagy elhinni, de így volt.

Ez nem egy közepesen gyenge influenza. Ez valami sokkal rosszabb.

Hidd el, teljesen egészséges vagyok, foglalkozási okok miatt rengetegszer járok mindenféle orvoshoz és hidd el, odafigyelek rá.


A tüdőembólia nem krónikus betegség. Attól még lehet az illető tök egészséges. És ja, én is tudok olyan embereket mutatni, akik 90+ évesek és túlélték a COVID-ot. De attól még ez a cucc kb. 2 millió embert ölt meg egy év alatt. Ezzel benne van a top 10 halálozási okban.

2021. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez a főkategória hemzseg a kovidistáktól meg a bértrolloktól. Hiába írsz bármit a koronavírus rosszab mint a rák+aids+ebola kombó és hülye vagy ha másképp gondolod.

Mentális egészséged megőrzése érdekében ne nagyon írj az "egészség" főkategóriába.

2021. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körben volt több covidos beteg, különböző életkorral, nagyon különböző lefolyással. A fejlettebb egészségügyi rendszerrel rendelkező országokban az orvosbiológiai kutatások számára rengeteg új információt szolgáltatnak a gyógyult covidos betegek, nem utolsó sorban a szellemi képességekre gyakorolt hatást illetően is. Próbálj tájékozódni a nemzetközi orvosszakmai folyóiratokban megjelent tudományos cikkekben közölteket illetően.
2021. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, mert ha ti könnyen túlestetek rajta, akkor ez biztos mindenkinél így van. És akiknek komoly szövődményt okoz, azok meg biztos csak beképzelik...

Én is elkaptam már több mint 2 hónapja, de nagyon legyengültem, még mindig nem jöttem teljesen rendbe, nagyon fáradékony vagyok azóta is. Pedig 23 éves vagyok és nincs krónikus betegségem. (De én kérek elnézést, gondolom szerinted az is az én hibám hogy engem jobban megviselt...)

Az, hogy milyen a lefolyása és milyen szövődményeket okoz, nem csak az életkortól és az alapbetegségektől függ, hanem még egy pár dologtól, és a szerencsétől is.

Senki nem mondta, hogy mindenképpen megtámadja az agyat, a májat, az idegrendszert, hanem azt, hogy megtámadHATja. Ezt meg szerintem az orvosok jobban tudják, mint ti, mert ők nem egyetlenegy család esetéből indulnak ki.

"Gyógyulás után is hosszútávú gyengeség meg egyéb ökörség, persze ez nem igaz, hiszen boncolás sincsen" Miért kellene ehhez boncolás?? Azért élünk még, attól még hogy gyengék vagyunk! Azt meg csak meg tudja állapítani az ember, hogy gyengének érzi-e magát...

2021. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam covidos, nem emlékszem hogy bàrmi bajom lett volna tőle. DE! Nem kezdem el írogatni mindenhovà, hogy a covid nem is komoly, semmi baja nem lesz tőle az ember él. Egyébként azt hozzátenném, hogy a covid áldozatainak jórészt más krónikus betegségeik is voltak.
2023. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!