Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma voltam hasi ultrahangon,...

Ma voltam hasi ultrahangon, és kiderült hogy van egy jó nagy epekövem: 5 cm X 3,5 cm! Semmi panaszom nem volt. Kinek volt vagy van hasonló?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 01:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ki kell venni epehólyaggsal együtt, mert el tud rákosodni miatta a hólyag.
2021. febr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az :( az orvos meg sz... rá. Nincsenek még mütétek sajnos, várni kell.
2021. febr. 6. 20:06
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem akut műtét. Ha 1-2 éven belül megcsinálják az bőven jó. Ez nem arról szól, hogy sz.rik rá vagy sem.
2021. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

A kisebb kövek szoktak nagyobb galibát okozni.

Ha nagy kövekkel vagy panaszmentes, addig nem indokolt a műtét..


Majd ha elzárja a folyadék elől az útat egyszer, az lesz az ok a műtétre.

2021. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó mi lenne ha nem írnál baromságokat! Pontosan leírtam hogy mi a baj a nagy kővel!
2021. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Pont most haldoklik egy betegem köves epehólyag okozta tumorban! A rohadt kő folyamatosan irritálja a hólyag falát, ami így nagyon könnyen elrákosodik! Mit olyan rohadt bonyolult ezen felfogni?
2021. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az az epehólyag ami most kivehető laparoszkóppal később a folyamatos gyulladás miatt lehet hogy csak nagy hasi műtéttel. Ráadásul az ilyen kövek át is tudják lyukasztani a hólyag falát, és ileust, bélelzáródást tudnak okozni!
2021. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp ki vetetem, olyan bennem mint egy időzített bomba már! Szeptember elején műtét :(
2021. jún. 27. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Megvolt a műtét? Hogy vagy?
2022. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem volt! Koronavírusra hivatkozva állandóan csúszik. Rá adásul sokan is vannak előttem. Már nagyon unom. Mivel nincs panaszom, csak türelemre intenek.
2022. jan. 6. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!