Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladásra gyógyszer?

Mandulagyulladásra gyógyszer?

Figyelt kérdés
Ebben az évben már másodjára gyullad be a mandulám. Nem tüszös, csak fáj a baloldalt, és nagyobb is a normálisnál. Első alkalommal 3 hétig fájt, de nem szedtem rá gyógyszert. Most kiújult. Milyen gyógyszert ír fel az orvos valószínűleg? Meddig fertőz a gyógyszer mellett?

2021. febr. 8. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hétig várni ezzel igen felelőtlen döntés volt, lehet akár hosszútávú szövődménye is. Valószínűleg antibiotikumot fognak rá írni.
2021. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedtem rá torokfertőtlenítőt, de nem használt semmit. Az antibiotikumot hány napig kell majd szedni?
2021. febr. 8. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen biztos, hogy antibiotikumot fognak rá adni, így nehéz megmondani, de a leírtak alapján elég nagy esély van rá. Attól függ milyen fajta antibiotikum. Van, amit elég 3 napig szedni, van, amit tovább, akár egy hétig is kell.
2021. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem! Nagyon köszönöm a segítséget!
2021. febr. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!