Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan sikerülhet a rák...

Hogyan sikerülhet a rák leküzdése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt olyan aki rendelkezik daganatos betegség leküzdésével kapcsolatban tapasztalattal?

2021. febr. 9. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen típusról van szó. Van különbség hererák és tüdőrák között.
2021. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik 0% esély mellett is felépülnek. Vannak akiknél lassítható a folyamat. A rák legyőzésében állítólag segít ha pszichésen is kezelik a beteget. Sajnos ez még mindig ismeretlen terület. Van aki felépül és van aki belehal ugyanazzal a daganattípussal, ugyanaz a kezelés mellett, ugyanabban az életkorban. Ennek nem lehet tudni az okát. Nekem is volt ilyen a családomban. 2 ember 5 év alatt. Mind kettőnél betokozódott és felszívódott a daganat. Egyikőjüknél abban a stádiumban mikor az orvosok már esélytelennek látták.
2021. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársamnak volt hererákja,kint Németországba derült ki . Kemozták,gyógyszerezték ennek már 4-éve meg van stabil életet él .
2021. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még küzdök, még sok minden van előttem, de borzasztó sok múlik az ember pszichéjén. Én első perctől fogva pozitívan álltam hozzá, most is azt vallom, hogy meg fogok gyógyulni, hiszen még sok minden vár rám, amit meg fogok valósítani. A kemó mellékhatásait enyhíti a CBD olaj, így elég könnyen viselem a kezelést. Nem szabad letörni, menni kell előre és kész.
2021. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 eset volt a közvetlen környezetemben, teljesen eltérő típusú daganatok, viszont mindet szerencsésen elkapták az áttétek előtt. Szigorúan betartották az orvosok által előírtakat, megkaptak minden kezelést, műtétet. Mindhárman már túl vannak 6-7 évvel a kezelés lezárultán. Egyiküknek sajnos pont 7 év után újult ki, most újra kezelést fog kapni. Szóval, ha az ember nagyon tartja magát az orvosi utasításokhoz, akkor jók az esélyek ezek alapján a példák alapján. Persze nem mindegy, hogy milyen típusú daganatról van szó.
2021. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de én lenyomtam a kemó+sugár kombót és tünetmentes vagyok
2021. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!