Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek karácsonyig...

Szerintetek karácsonyig sikerülhet 4 kg-ot híznom?

Figyelt kérdés
Tippeket és ötleteket is írhattok, hogyan lehet ezt “egészséges keretek” között..

2020. nov. 2. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tésztás ételeket egyél
2020. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, összejöhet. Növeld meg a kalóriakereted és lehetőleg ne egészségtelen dolgokkal, csak mondjuk egyél nagyobb adagot vagy iktass be plusz étkezést, valami egészségesebb nasit (a magokban, diófélékben pl. elég sok kalória van).
2020. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a yaziot
2020. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én például érdekes módon a sok fehérjétől tudok hízni kicsit, szénhidrát alapú az étkezésem alapvetően (vegetáriánus vagyok, gyors anyagcserével, és egészségügyi okokból figyelnem kell hogy tartsam a súlyom ne fogyjak) de ha kell hogy hízzak pár kilót, mert hirtelen megint lefogytam, akkor több fehérjét viszek be, kicsit több zsírral. Nem szamolgatok, csak többet eszek ezekből: hüvelyesek, olajos magok, avokádó, tojás, sajtok, ha húsevő vagy akkor nyilván több hús..

De ez egyén függő, van aki a szénhidráttól hízik, én viszonylag sok edesseget eszek és nem hízom tőle.

2020. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!