Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a “hólyag”?

Mi lehet ez a “hólyag”?

Figyelt kérdés

Ma reggel felébredtem, majd arra lettem figyelmes, hogy a mutató és a középső ujjam között mintha pattanás lenne.


Majd megnyomtam és átlátszó folyadék jött ki belőle .Azon a részen kicsit piros is körülötte .


Nem viszket meg nem is fáj, csak mikor össze csukom az ujjaim érzem hogy ott van. 1-2 mm nagyságú kis fehér “hólyag” . Nem is dagadt inkább a bőrrel egy szintben van.



2021. febr. 12. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Víz hólyag.
2021. febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Víz hólyag az nem ilyen nagyobb , és folyadékkal telt cucc? Ugye nekem pici fehér pont, pattanáshoz hasonló .
2021. febr. 12. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kezdődő szemölcs,vagy tyúkszem.
2021. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De víz hólyag is lehet kicsi és az is kívülről fehér. Meg írtad hogy átlátszó folyadék jött ki az vizholxagnal van olyan ha ki vágod vagy erősebben megnyomod. Szóval az vizholyag
2021. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!